Przeczytaj te wskazówki na temat zarabiania pieniędzy ze złotem

Przeczytaj Te Wskazówki Na Temat Zarabiania Pieniędzy Ze Złotem.

Jeśli chodzi o Handel złotem, to jest zupełnie inny niż inne rynki towarowe. Kiedy porównać go do Forex, a nawet na giełdzie, znajdziesz strategie różnią się jak metody badawcze. Aby uzyskać najlepszy zysk z handlu złotem, przeczytaj ten artykuł od góry do dołu, aby nauczyć się sztuczek, których potrzebujesz.

Postaraj się tylko kupić i sprzedać swoje złoto do niektórych dealerów, które są uznawane za pośrednictwem oficjalnych złotych i pieniędzy stowarzyszeń. Dealerzy muszą przestrzegać ścisłych wytycznych w ramach tych organizacji, aby zapewnić uzyskanie godziwej rekompensaty lub jakości sztuk. Jedną z takich dobrze znanych organizacji jest ANA lub American Numismatic Association.

Mieć zrozumienie aktualnej wartości rynkowej złota, zanim go sprzedać. Możesz zadzwonić do sklepu z biżuterią dla tych informacji. Wartość złota zmienia się często, czasami z dnia na dzień, i chcesz upewnić się, że kupujący oferuje uczciwą cenę za swoje kawałki, w oparciu o aktualną wartość rynkową.

Unikaj kupowania złotych monet za ich wartość historyczną, chyba że inwestycja może stać na własną rękę bez faktoringu złota. Chociaż monety o wartości historycznej mogą być bardzo dochodowymi inwestycjami, najczęściej jest to, że sam, a nie materiał kompozytowy, sprawia, że pieniądze. Nie należy mylić dwóch rynków.

Podczas wyszukiwania biżuterii, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, ile karats danego kawałka ma. Znak rozpoznawczy na biżuterii dostarczy Ci tych informacji. Na przykład, powiedzmy, że kupujesz pierścionek, który jest 14 karatowego złota, znak rozpoznawczy powie "14k". Znak rozpoznawczy znajduje się po wewnętrznej stronie każdego kawałka.

Nigdy nie czuj się zbyt spieszył, gdy mamy do czynienia ze złotem. Są to bardzo zaangażowane zakupy i sprzedaż. Na stole jest dużo pieniędzy, więc ważne jest, aby mieć pewność co do swoich wyborów. Jeśli oznacza to, że potrzeba kilku dodatkowych dni, aby przyjrzeć się innym opcjom lub przeczekać wahania cen, niech tak będzie.

Przed rzeczywiście zakup kawałek złota biżuteria, sklep wokół. Droższe Sklepy jubilerskie będzie pobierać rękę i nogę. Jednak, ten sam kawałek biżuterii można czasami znaleźć gdzie indziej za znacznie niższą cenę. Można nawet powiedzieć jubilera, że widział kawałek za tańsze i może być w stanie negocjować z nimi.

Wszystkie inwestycje są z pewną ilością ryzyka, a złoto nie różni się. Aby ograniczyć ryzyko przy sprzedaży złota, poproś o skierowania od znajomych lub członków rodziny, którzy sprzedali złoto w przeszłości. Mogą one być w stanie kierować się w kierunku renomowanego nabywcy złota.

Jeśli zamierzasz sprzedać na targach, należy postępować ostrożnie. Wiele Expos reklamować, że oferują najlepsze ceny, dwa razy tyle, co lokalne sklepy jubilerskie, ale to nie zawsze jest prawdą. Te Expos pracy na założeniu pilności, a oni znikną po jednym dniu zakupu sztuk. Upewnij się, że wiesz, co Twoje złoto jest warte przed kiedykolwiek stepping pieszo wewnątrz jednego.

Kupując złotą biżuterię online, upewnij się, że otrzymujesz pisemne potwierdzenie daty dostawy przed sfinalizowaniem transakcji. Najlepiej, gdyby dostawa odbywała się w bardzo krótkim czasie. Jeśli będzie to opóźnione, dowiedz się, dlaczego i na jak długo. Chroni to cię jako konsumenta i daje informacje, które w razie potrzeby staną przed sądem.

Staraj się unikać kupowania złotych monet z małych sklepów, które twierdzą, że są renomowanymi dealerami. Chcesz mieć pewność, że ludzie, z którymi masz do czynienia, naprawdę wiedzą na temat działalności, więc w twoim najlepszym interesie byłoby szukać sprzedawcy złota, który ma znacznie większe zapasy.

Musisz zrozumieć, co oznacza Karat, gdy kupujesz lub sprzedajesz złoto. Złoto jest stosunkowo miękkim metalem, więc normalnie miesza się z innymi metalami, aby poprawić trwałość. Karat jest miarą tego, ile metalu jest złoto. Dwadzieścia cztery Karat jest prawie czystym złotem, podczas gdy dziesięć Karat jest o połowę złota.

Inwestowanie w złoto zwiększa poziom stabilności portfela inwestycyjnego, który nie jest dostępny w większości innych aktywów. Podczas gdy cena złota wahała się na przestrzeni lat, przetrwała próbę czasu przez kryzysy gospodarcze i inflację. Wewnętrzna wartość złota zapewnia solidną podstawę dla każdego portfela.

Możesz być w stanie wyżebrać się trochę złota, po prostu prosząc znajomych i stosunków, jeśli mają uszkodzone przedmioty biżuterii nie chcą. Zdobądź skalę biżuterii jakości, zmierzyć wagę swojego złota i będzie to możliwe, aby zaoferować lepszą cenę niż Lombard, przy jednoczesnym osiąganiu zysku.

Czy matematyka przed wejściem do sytuacji sprzedaży złota. Musisz mieć pojęcie o tym, co twoje złoto jest potencjalnie warte. Jeśli nie, a dealer wyczuwa, że, są szanse, że otrzymasz ofertę lowball. Zrób sobie przysługę i nie stawiaj się w takiej sytuacji. To tylko kosztuje pieniądze.

Przy zakupie złotych monet, najlepsze oferty można znaleźć, przyklejając się do jednej uncji kwot. Wspólne i popularne American Eagle Gold Coin jest w jedną dziesiątą, jedną czwartą, jedną połowę i pełną uncja ciężarów. Kupno monet wydanych w ułamkowych nominały mogą nosić premię ponad złoto rzeczywistej ceny spot.

Jeśli sprzedajesz złoto, zabierz ze sobą swój ID. Jest to wymóg poprzez prawo federalne. Jeśli Twój złoty nabywca nie prosi o ID, jest to główna czerwona flaga, że coś może nie być w porządku. Jeśli tak się stanie, Zatrzymaj transakcję, jeśli jest to możliwe. To w Twoim najlepszym interesie.

Jeśli zdecydujesz się inwestować ze złotym brokerem, upewnij się, że wybierzesz jednego, który jest godny zaufania. Istnieje wiele złotych brokerów, którzy pracują tylko dla własnych prowizji, a nie Twoich zainteresowań. Sprawdź w Internecie, co inni mają do powiedzenia. Pozostać lokalnym, dzięki czemu można spotkać brokera twarzą w twarz.

Teraz, gdy przeczytałeś wszystkie te wskazówki i rozumiesz, co oferują, Skorzystaj z ich nagród. Zyski mogą być Twoje, gdy handluje mądrzejszy i z właściwą wiedzą za tobą. Wszystko co musisz zrobić, to dokonać inwestycji, po drodze i osiągnąć swoje cele.

About Przeczytaj te wskazówki na temat zarabiania pieniędzy ze złotem

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly