Złoto informacje nie znajdziesz gdzie indziej

Złoto Informacje Nie Znajdziesz Gdzie InDziej

Angażowanie się w rynek złota jest czymś, w co wiele osób angażuje się dzisiaj. Z niepewnością gospodarki, jednym z obszarów rynku, który wypadł dobrze w ciągu ostatniej dekady jest złoto. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zaangażować się w złoto czytaj dalej, aby uzyskać pomocne informacje.

Przed kupnem lub sprzedażą złota, wiedzieć, jak wszystkie ceny pracy. Ceny metali zmieniają się stale, więc musisz znać cenę w danym dniu dla transakcji. Może być wymagane, aby wydać więcej na wartości topnienia, jeśli pracujesz z części ułamkowej. Można płacić więcej za coś, co jest 0,25 uncji w porównaniu do czegoś, co jest 1 uncja.

Kiedy kupujesz lub sprzedajesz złoto innej osobie, upewnij się, że zachowujesz sobie ochronę przed kradzieżą tożsamości agaisnt. Unikaj podawania osobistych informacji finansowych. Obejmuje to numery kont bankowych, numery kart kredytowych i numery ubezpieczenia społecznego. Zachować szczególną ostrożność, aby nie podawać tego typu informacji, zwłaszcza przez telefon do ludzi, których nie znasz.

Unikaj złotych monet, które są sprzedawane na pchlich targach i lokalnych lombardach. Mogą wydawać się dużo, ale wszystko, co błyszczy nie jest złoto. Monety mogą być podrobione i/lub mogły zostać oczyszczone, aby wyglądały na znacznie cenniejsze niż w rzeczywistości.

Sortuj biżuterię przed wyruszeniem do sprzedaży, łącząc wszystkie 10 karatowych kawałków razem, wszystkie 14 karatowych kawałków razem i tak dalej. Pomoże to zapewnić, że biżuteria jest ważona oddzielnie. Są dealerzy, którzy po prostu wrzucą wszystko razem i zapłacą ci tylko tak, jakby to było 10 karatów.

Wiedz, że cena złota zmienia się codziennie, podobnie jak każdy inny metal szlachetny. To, co myślisz, że może być coraz może być zupełnie inna niż to, co rzeczywiście dostać, jeśli czekał dłuższy okres między ceną patrzeć w górę i sprzedaży. Sprzedając złoto, obserwuj rynek przez kilka dni, aby zobaczyć, jak sobie radzi. To pomoże Ci wybrać najlepszy dzień do sprzedaży.

Przed podjęciem złoto do sprzedaży, badania nabywcy. Najbardziej renomowanych dealerów będą członkami Amerykańskiego Stowarzyszenia Numizmatycznego. Te Dealerzy są utrzymywane na wyższym standardzie etyki i muszą przestrzegać pewnych kryteriów przy zakupie złota od osób fizycznych. Aby zapewnić Ci najwięcej pieniędzy za złoto, upewnij się, że używasz dealera, który jest częścią tego stowarzyszenia.

Jeśli kupujesz lub sprzedajesz złoto, dobrym miejscem do reklamowania się jest online. Strony internetowe, takie jak Craigslist i Ebay pozwalają kupować i sprzedawać złoto we własnym tempie. Strony te są zwykle bezpłatne i bardzo przyjazne dla użytkownika. Wiele osób korzysta z tych witryn, aby znaleźć świetne oferty i sprzedawać kawałki po cenie, którą chcą.

Zrozumieć, jak złoto jest dużo złota w każdej uncji. Na przykład, 18 karatowego złota zawiera więcej złota niż 14 karatowego. To dlatego, że w 18 karatowego złota jest 18 części złota i 10 części innych stopów. W 14 karatowego złota, jest 14 części złota i 10 części innych stopów. Z tego powodu, 18 karatowego złota sprzedaje więcej niż 14 karatowego złota.

Zobowiązać się do siebie, aby uzyskać wykształcenie na złoto. Wiedz, że wchodząc: tylko ty jesteś po swojej stronie. Kupujący, bez względu na to, jak renomowanych, chcą uzyskać najlepszą ofertę dla siebie, jak to możliwe. Jeśli nie potrafisz mówić w tym języku, istnieje bardzo duża szansa, że przegrasz w jakichkolwiek negocjacjach.

Jedną z cennych informacji na temat złota jest to, że podczas gdy jego wartość dolara może się zmieniać, jego siła nabywcza nie. Innymi słowy, jeśli 10 uncji złota może kupić samochód 50 lat temu, 10 uncji złota może jeszcze kupić samochód dzisiaj. Dzieje się tak dlatego, że chociaż wartość dolara samochodu wzrosła, podobnie jak wartość dolara uncji złota.

Jeśli zamierzasz sprzedać na targach, należy postępować ostrożnie. Wiele Expos reklamować, że oferują najlepsze ceny, dwa razy tyle, co lokalne sklepy jubilerskie, ale to nie zawsze jest prawdą. Te Expos pracy na założeniu pilności, a oni znikną po jednym dniu zakupu sztuk. Upewnij się, że wiesz, co Twoje złoto jest warte przed kiedykolwiek stepping pieszo wewnątrz jednego.

Jeśli bierzesz pod uwagę sprzedaż antycznej biżuterii jako złoto, dostać to oceniane przed ręką. To może być, że biżuteria jest rzeczywiście warta więcej w swojej obecnej formie, zwłaszcza jeśli jej przez projektanta biżuterii wysokiej klasy. Jeśli nie zatrzymać i ocenić to, można stracić na tysiące dolarów.

Zakup dużej ilości biżuterii ze sprzedaży nieruchomości może skończyć się dość opłacalne. Prawdopodobnie będzie dużo biżuterii kostiumowej, ale można również natknąć się na wspaniałe prawdziwe złote kawałki biżuterii. Nieświecie czasu, aby sprawdzić każdy kawałek i po prostu może znaleźć się skarb.

Jeśli sprzedajesz złoto, zabierz ze sobą swój ID. Jest to wymóg poprzez prawo federalne. Jeśli Twój złoty nabywca nie prosi o ID, jest to główna czerwona flaga, że coś może nie być w porządku. Jeśli tak się stanie, Zatrzymaj transakcję, jeśli jest to możliwe. To w Twoim najlepszym interesie.

Musisz w pełni zrozumieć, co kupujesz. Niektóre złote monety są rzeczywiście tylko platerowane. Chroń się przez uzyskanie oceny z certyfikowanych indywidualnych przed zakupem utworu.

Kupuj złoto tylko od renomowanego brokera lub dealera. Istnieje wiele oszustów tam, którzy sprzedają nieczyste złoto z fałszywym znaczek złota. Zawsze nalegać na uzyskanie odpowiedniej dokumentacji, która świadczy o czystości złota. Kupowanie złota w lombardzie lub od kogoś obiecującego ci bogactwa po prostu ustawi cię na rozczarowanie.

Jak widać po przeczytaniu powyższego artykułu, dziś wiele osób wchodzi na rynek złota ze względu na niepewność gospodarki. Ponieważ wiele osób skorzystało ze złota, ty też możesz dostać się do tego pociągu pieniędzy. Chociaż nic nie jest gwarantowane, złoto jest uważane za bezpieczną inwestycję. Włącz te doskonałe wskazówki na temat złota, gdy zdecydujesz się wejść na ten rynek.

About Złoto informacje nie znajdziesz gdzie indziej

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly