LISTA LINKÓW 1817 Views

  • LEKTOR PL clipwatching.com
All I See Is You / Widzę tylko ciebie

All I See Is You / Widzę tylko ciebie

Aug. 10, 2017110 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
5.3 4 Głosów

INFORMACJA


 

CDA-TV.PL NIE MA WPŁYWU NA WYSKAKUJĄCE REKLAMY W ODTWARZACZACH

 

VIDEO ODTWARZACZE SĄ WŁASNOŚCIĄ  ZEWNĘTRZNYCH SERWISÓW


 

GRY ONLINE

Zgłoś niedziałający link

Streszczenie

Będąc dzieckiem, Gina straciła w wypadku samochodowym zarówno oboje rodziców, jak i wzrok. Teraz, gdy jest już dorosła, zamężna i całkowicie pogodzona ze swym losem, dowiaduje się, że istnieje możliwość przywrócenia widzenia w jednym oku. James, jej ukochany mąż, który opiekuje się nią od lat, jest wziętym specjalistą od ubezpieczeń i na operację żony wyda każde pieniądze. Choćby tylko po to, by ukochana mogła choć przez chwilę zobaczyć jego twarz, zamiast ją sobie tylko wyobrażać. To, co jawi się jako cud, okazuje się być początkiem rodzinnego horroru.

Kiedy niewidoma kobieta, Gina (Blake Lively), odzyskuje wzrok po implancie rogówkowym, zaczyna odkrywać niewidzialne i niepokojące szczegóły dotyczące jej życia z mężem Jamesem (Jason Clarke).

Przed operacją oka Gina i James mają szczęśliwe małżeństwo, pomimo uzależnienia Giny od Jamesa z powodu jej niepełnosprawności.
James wydaje się lubić tę zależność, mówiąc, że sprawia, że ​​czuje się wyjątkowo. Podczas próby dziecka Gina przygotowuje się do przeszczepu rogówki, który przywróci widok w jednym z jej oczu. Operacja zakończyła się sukcesem, a Gina uznaje swoją nowo odkrytą niezależność. Natychmiast cierpi jej życie seksualne z Jamesem. Aby przywrócić iskrę do ich małżeństwa,
James rezerwuje im wakacje w Barcelonie, obiecując Ginie, że zarezerwował ten sam hotel, który mieli w podróży poślubnej. Po przybyciu Gina twierdzi, że pokój nie jest taki sam, co James zaprzecza. Później udowodniono, że Gina ma rację. Podczas podróży Gina rośnie w niezależności i pewności siebie, podczas gdy James pozostaje w tyle,
pozornie niezdolny do połączenia się z jej wersją, która już od niego nie zależy. Urażony jej odwróconą uwagą James zaczyna wykazywać oznaki zaborczości.

Po Barcelonie próbują uprawiać seks w pociągu sypialnym. James z zasłoniętymi oczami chce wiedzieć, o kim Gina marzy, gdy się masturbuje,
pozornie wątpliwe, kiedy odpowiada, że ​​myśli tylko o nim. Gina w końcu wyjawia, że ​​myśli o innych mężczyznach. Później James ponownie ogląda wideo ze spotkania, mając obsesję na punkcie swojej bezradności i pozbawionej emocji twarzy Giny.

W Hiszpanii Gina i James przybywają do domu siostry Giny. Jedna noc,
Gina odwiedza peep show ze swoją siostrą i szwagrem. James odrzuca ich zaproszenie do przyłączenia się i wydaje się niewygodny, gdy szwagier Giny żartobliwie sugeruje, że Gina może znaleźć kogoś lepiej wyglądającego. Gina się denerwuje, gdy facet na ulicy łapie ją za tyłek, gdy wracają do domu. Jej szwagier uderza pięścią faceta.
Gina jest zła, że ​​James nie bronił jej. Po powrocie do domu swojej siostry i szwagra James jest wściekły na Ginę za zawstydzanie go przed siostrą, kiedy wściekła się na niego za to, że się za nią nie bronił.

Po powrocie do domu w Tajlandii Gina zaczyna mieć kłopoty ze wzrokiem: jej oczy podlewają się niezwykle, a jej wzrok się pogarsza.
Mocno implikuje to, że James rozcieńcza krople do oczu wodą (uszkadzając w ten sposób przeszczep), aby powrócić do uzależnienia od niego. Zdezorientowana i przerażona powracającą ślepotą Gina przynosi krople do oczu lekarzowi, który obiecuje przetestować je pod kątem zanieczyszczenia. James dowiaduje się, że jest sterylny, ale nie mówi Ginie.
Podczas gdy James kupuje nowy dom za namową Giny, Gina flirtuje z Danielem, atrakcyjnym mężczyzną, którego poznała na publicznym basenie. Kiedy jej pies przegrzewa się podczas spaceru, Daniel proponuje zabrać go z powrotem do domu po wodę. Tam on i Gina uprawiają seks. Później Gina wyjawia Jamesowi, że jest w ciąży,
mimowolnie potwierdzając jej romans, ponieważ nie jest świadoma niepłodności Jamesa. James nie konfrontuje się z nią. Podobnie, gdy Gina dowiaduje się od swojego lekarza, że ​​jej krople do oczu zostały zmienione, nie konfrontuje się z Jamesem. Ich dom jest włamany, a ich pies skradziony.

Jakiś czas później,
najwyraźniej ciężarna Gina najwyraźniej ma problemy ze wzrokiem, teraz potrzebuje swojej starej laski i pomocy Jamesa. Ona i James wprowadzają się do ich nowego domu. W pewnym momencie James sprawdza ślepotę Giny, celowo ukrywając się przed nią na widoku. Planuje spotkać ją w lokalnej szkole na pokazie talentów, w którym występuje.
Podczas jego nieobecności Gina otrzymuje anonimowy list napisany kredką, który ujawnia, że ​​to James zorganizował inwazję domową i wypuścił swojego psa. Pisarz twierdzi, że uratował psa, ale nie chce go zwrócić, ponieważ „kiedy patrzę jej w oczy, ona też na mnie patrzy i taka właśnie jest miłość”.
James idzie do ich starego mieszkania, aby odebrać ostatnie rzeczy jego i Giny. W łazience odkrywa zapas pustych butelek z kroplami do oczu. Uświadamia sobie, że Gina odkryła jego oszustwo i potajemnie nadal otrzymywała krople do oczu od lekarza, co oznacza, że ​​udawała swoją powracającą ślepotę.
Gina potwierdza to, gdy patrzy bezpośrednio na niego podczas pokazu talentów. Zrozpaczony James jedzie do domu we łzach i wydaje się celowo zderzać z nadjeżdżającą ciężarówką.

Jakiś czas później Gina rodzi. Ostatnią sceną jest Gina widząca swoje dziecko po raz pierwszy. Załóżmy, że James nie żyje w tym momencie.

All I See Is You / Widzę tylko ciebie
All I See Is You / Widzę tylko ciebie
All I See Is You / Widzę tylko ciebie
All I See Is You / Widzę tylko ciebie
tytuł oryginalny All I See Is You
TMDb Rating 5363 votes
podziel się5

Podobne tytuły

Backdraft 2
Psycho In-Law
Co ludzie powiedzą
Feral
Second Coming
Obcy – Początek
Laundry Day
Austin Found
Pozycja dziecka / Pozitia copilului (2013)
Never Rarely Sometimes Always
Lena Lorenz: Życiowa decyzja / Lena Lorenz – Entscheidung fürs Leben
Krzyżacy

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa