LISTA LINKÓW 1567 Views

  • ENG clipwatching.com
Compulsion

Compulsion

Mar. 15, 2018
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
3 1 Głosów

INFORMACJA


 

CDA-TV.PL NIE MA WPŁYWU NA WYSKAKUJĄCE REKLAMY W ODTWARZACZACH

 

VIDEO ODTWARZACZE SĄ WŁASNOŚCIĄ  ZEWNĘTRZNYCH SERWISÓW


 

GRY ONLINE

Zgłoś niedziałający link

Streszczenie

Sadie, obiecująca erotyczna powieściopisarka, zostaje zwabiona przez byłego kochanka do włoskiej willi. Tam kobieta staje twarzą w twarz z demonami swojej przeszłości, gdy zostaje uwikłana w surrealistyczną grę morderstw i zdrady.

Sadie Glass (Tipton) jest na trasie koncertowej ze swoim chłopakiem, Thierry (Merlet). Promuje swoją książkę, która opisuje jej chaotyczny związek z Alexem (Cedergren), co sugeruje, że było seksualne i pełne przemocy. Na imprezie we Włoszech Alex pojawia się i zaprasza Sadie do spędzenia z nim weekendu zamiast spotkania z rodziną Thierry’ego w Paryżu.
Niezadowolona z obecnego związku, zgadza się spotkać Alexa w klubie. Tam spotykają Francescę (Gastini), która wykonuje taniec erotyczny. Sadie zgadza się dołączyć do Alexa tylko wtedy, gdy dołączy do nich Francesca.

W willi Sadie i Francesca piją, biorą narkotyki i rozpoczynają związek seksualny, podczas gdy Alex przygotowuje się na przyjęcie. Na imprezie,
przybywa wielu gości, bierze narkotyki i uprawia seks ze sobą. Sadie wchodzi do pokoju, w którym kobieta ma poderżnięte gardło i unosi ją w powietrze za ręce.

Sadie budzi się od razu, pytając, czy to, co zobaczyła, było prawdziwe. Konfrontuje się z Alexem, który obwinia ją za to, że nie wie, w co się pakuje.
Sadie opuszcza willę i próbuje opuścić miasto. Prosi mężczyznę w samochodzie, żeby ją odwiózł, ale mężczyzna atakuje ją i narkotykuje, wracając do willi. Kiedy się budzi, Alex oczyszcza ją i mówi, że to tylko gra.

Tej nocy, przed kolejną imprezą, pojawia się Thierry i mówi Sadie, że ją kocha.
Sadie odrzuca go i szuka Alexa. Mówi Alexowi, że Thierry tu nie ma i że jeśli pozwoli Thierry odejść, zrobi to, co chce.

Francesca daje Sadie więcej narkotyków, ale kiedy ona nie patrzy, Sadie je wypluwa. Alex eskortuje Sadie do pokoju pełnego ludzi otaczających Thierry,
który jest związany w taki sam sposób, jak kobieta poprzedniej nocy. Francesca, przebrana za kata, daje Sadie nóż. Sadie podchodzi do Thierry’ego i przecina sobie rękę za jego plecami, podczas gdy reszta tłumu zaczyna się całować i pieścić. Gdy Sadie próbuje zerwać więzy Thierry’ego, Alex próbuje ją powstrzymać, ale dźga go w brzuch
. Wściekła Francesca podciąga gardło Thierry’emu i ucieka.

Jakiś czas później w Nowym Jorku Sadie jest w restauracji i promuje nową książkę. To pokazuje, że zabiła Alexa w Paryżu, jeszcze zanim film się zaczął. Widzi Francescę w tłumie, a potem rozmawiają. Francesca sugeruje, że Sadie wkrótce wróci do przemocy i seksu
wypełniony świat, przed którym próbuje uciec. Na zewnątrz, gdy fotografuje się Sadie, widzi, jak Francesca wsiada do samochodu i siada obok Alexa.

tytuł oryginalny Compulsion
podziel się0

Podobne tytuły

Pirania II: Latający mordercy / Piranha Part Two: The Spawning 1981
Cube
Na krawędzi szaleństwa
Blue Iguana
All She Wishes
Eva
Zoombies
The Boy – cda-tv- 2016
Ostatni dzień na marsie
Czy jesteś moją córką / Stolen Dreams
Manhunt – Polowanie
Z piekła rodem

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa