LISTA LINKÓW 1270 Views

  • LEKTOR PL clipwatching.com
  • LEKTOR PL onlystream.tv
  • LEKTOR PL gounlimited.to
  • NAPISY PL onlystream.tv
  • ENG onlystream.tv
  • ENG gounlimited.to
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International

Faceci w czerni 4 / Men in Black: International

Jun. 12, 2019115 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 10
8.1 25 Głosów

INFORMACJA

   

Proszę pamiętać ze reklamy w Odtwarzaczu video nie należą do CDA-TV.PL nie mamy wpływu na wyskakujące reklamy

what going on?

Streszczenie

Faceci w czerni 4 / Men in Black: International

W 2016 r. Agenci H i High T z MiB podróżują do Paryża, aby zatrzymać inwazję Hive – pasożytniczej rasy, która atakuje planety poprzez połączenie z DNA podbitych gatunków – na Wieży Eiffla za pomocą tunelu czasoprzestrzennego zawartego w pierwotnej migracji Do ziemi. Dwadzieścia lat wcześniej w 1996 roku na Brooklynie,
Molly Wright jest świadkiem, jak jej rodzice są neuronizowani przez agentów Men in Black, podczas gdy ona pomaga ucieczce kosmitów, unikając samej neuronizacji. Dwadzieścia trzy lata później w 2019 r., Odrzucona przez FBI i CIA z powodu jej „złudzeń” dotyczących życia obcego, Molly tropi lądowanie kosmitów i podąża za agentami MiB do siedziby głównej MiB w Nowym Jorku.
Przyłapana na wchodzeniu do agencji, Molly robi wrażenie na Agencie O, argumentując, że udowodniła swoje umiejętności i nie ma życia poza poszukiwaniami agencji. Otrzymuje status przedstawiciela na okresie próbnym jako „Agent M” i zostaje przydzielona do londyńskiego oddziału organizacji.

Tam M spotyka High T, szefa londyńskiego oddziału i agenta H.
M dowiaduje się o przeszłości H i T. Od tego czasu H opracował kompleks Boga, nie przejmujący się swoimi obowiązkami i utrzymujący swoją pracę tylko dzięki pokrywaniu go przez Wysokie T. M postanawia, że ​​zostanie przydzielona do pomocy H w jego spotkaniu z Vungusem Brzydkim, jego bliskim przyjacielem i królewską obcą. Podczas ich nocy z Vungusem
zaczepiają ich tajemnicze obce bliźniaki, które mogą zamanifestować się jako czysta energia. Ci kosmici energii śmiertelnie ranią Vungusa, który przed śmiercią daje M dziwny kryształ, twierdząc, że H zmienił się od czasu ich ostatniego spotkania i nie można mu ufać. M wskazuje, że niewiele osób znało lokalizację Vungusa,
i że prawdopodobnie został zdradzony przez jednego z obecnych agentów, kiedy Wysoki T wyznaczył H, aby go pilnował. Zdenerwowany możliwością zdrajcy w MiB, Wysoki T przypisuje Agentów C i M do przeprowadzenia dochodzenia, podczas gdy H zostaje zdegradowany do pracy za biurkiem, z dowodami sugerującymi, że bliźniacy energii obcych mieli ślady DNA Roju.
H przekonuje M, by dołączył do niego, idąc tropem do Marrakeszu, gdzie odzyskują „Pawny”, ostatniego ocalałego z małej grupy kosmitów zaatakowanych przez Bliźniaczki. Odwracając honorowe samobójstwo, Pawny następnie zobowiązuje się do lojalności wobec M. Są uwięzieni przez agentów MiB koordynowanych przez C,
który odzyskał materiał wideo przedstawiający Vungusa przekazującego kryształ M i uważa, że ​​jest zdrajcą. Dzięki kontaktom obcych Nasrowi i Bassamowi H ucieka z M i Pawniem na rowerze napędzanym rakietą i dowiadują się, że kryształ Vungusa jest ostateczną bronią napędzaną przez skompresowaną niebieską gigantyczną gwiazdę. Po katastrofie podczas ich ucieczki
naprawiają uszkodzony rower. Bassam kradnie broń i zabiera ją do Rizy Stavros, handlarza bronią kosmitów i byłej dziewczyny H. Podróżując do fortecy na wyspie Riza w pobliżu Neapolu, trio próbuje przeniknąć do bazy, ale zostają schwytani przez Rizę i Lucę Brasi, obecnie zastępcę Rizi. Luca zostaje odkryty jako kosmita M uratowany jako dziecko.
Luca odwzajemnia przysługę, pozwalając im odejść z bronią, podczas gdy Riza jest zamknięta. Trzej są następnie osaczeni przez Bliźniaków, którzy zostali zabici przez Wysoką T i grupę agentów, którzy śledzili M i H.

Chociaż sprawa wydaje się rozwiązana,
H i M dokonują przeglądu dowodów i zdają sobie sprawę, że zdania bliźniaków, że robią coś, by ocalić swoją planetę, sugerują, że wymagali, aby broń nie była używana jako sojusznik, ale „przeciw” rojowi, szczególnie gdy dostarczono jedyne dowody DNA roju. autor: High T. Odkryli, że High T usunął akta sprawy i nie wysłał broni na dowód.
C również zdaje sobie sprawę z oszustwa High T i pozwala H i M podążać za High T do Wieży Eiffla. Gdy podróżują do tunelu czasoprzestrzennego, przesłuchanie przez M pamięci H o klęsce ula ujawnia, że ​​był nerwowy. Wysoka T ujawnia się jako przekształcony kret ula i aktywuje tunel czasoprzestrzenny, aby przyciągnąć ich na Ziemię.
Jednak H wyciąga prawdziwą osobowość Wysokiego T na tyle długo, aby mógł porzucić ostateczną broń, pozwalając M zdobyć broń, niszcząc Wysoką T, tunel czasoprzestrzenny i inwazję Hive próbującą dotrzeć do Ziemi.

Po ujawnieniu prawdy i tragedii asymilacji Wysokiego T. w szpiega Hive, Agent O dołącza do H i M w Paryżu,
gdzie przyznaje M pełny status agenta i mianuje szefa kuratora H oddziału MiB w Londynie.

Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
Faceci w czerni 4 / Men in Black: International
tytuł oryginalny Men in Black: International
TMDb Rating 6.1404 votes

reżyser

F. Gary Gray
reżyser

obsada

Liam Neeson isAgent High T
Agent High T
Rafe Spall isAgent C
Agent C
Kumail Nanjiani isPawny (voice)
Pawny (voice)
Jess Radomska isSpike - Alien
Spike - Alien
Viktorija Faith isJellyfish Alien
Jellyfish Alien
Ania Sowinski isAlien Boss Wife
Alien Boss Wife
podziel się9

Podobne tytuły

Cross 3
Birdman
Moja córcia
Boskie trio
Armia ciemności
10.000 B.C. (2008)
Billy Elliot
Nic do Ukrycia
Trojańska Odyseja / Troy the Odyssey
Smocze Ostrze
Przyczajony tygrys, ukryty smok
Status Update

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa