LISTA LINKÓW 351 Views

  • LEKTOR PL clipwatching.com
Kidnap

Kidnap

Jun. 16, 2017GB. US. 94 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 Głosów
what going on?

Streszczenie

Dla Kate McCoy jej 4-letni synek Josh jest spełnieniem wszystkich marzeń i miłością życia. Gdy pewnego dnia, na oczach Kate zamaskowani sprawcy uprowadzają chłopca, zdesperowana kobieta zgłasza porwanie policji. W biurze szeryfa każą jej czekać i pokazują tablicę pełną ogłoszeń o zaginionych dzieciach. Szybko orientuje się, że na policję nie ma co liczyć. Bez chwili namysłu rusza w samotny pościg za porywaczem. Nie cofnie się przed niczym, by uratować synka. Nikt nie jest bardziej niebezpieczny niż matka broniąca dziecka.

Karla, kelnerka z restauracji, wiedzie w większości idealne życie jako samotna matka ze swoim 6-letnim synem Frankie, pomimo jej udziału w bitwie o opiekę nad jej wyrzeczonym mężem.

Pewnego dnia Karla zabiera Frankie na lokalny karnawał. Po tymczasowym pozostawieniu syna, aby odebrać telefon, wraca i odkrywa, że ​​jej syn zaginął,
pozostawiając zabawkowy dyktafon. Gorączkowo szukając syna, Karla dostrzega kobietę, która agresywnie zaciąga Frankiego do zielonego Forda Mustanga bez tablicy rejestracyjnej. Gdy samochód startuje, Karla desperacko przylgnęła do boku samochodu, próbując go zatrzymać, gubiąc telefon.
Karla wskakuje do swojej furgonetki i ściga się za porywaczami.

Karla próbuje uzyskać pomoc od pobliskiego kierowcy, ale jej próby udaremniają porywacze Frankie. Karla zostaje zmuszona do zjazdu z rampy, po tym, jak kobieta grozi zabiciem Frankiego. Karla, nie rezygnując z ratowania syna, wznawia pościg.
Karla słyszy głos z zabawkowego dyktafonu swojego syna, odsłaniając imię porywacza Margot. Karla następnie zauważa motocykl policyjny za nią i kołysze samochód z boku na bok, skutecznie przyciągając uwagę policjanta. Porywacze wbijają samochód do samochodu Karli, uwięziąc motocykl oficera między oboma pojazdami,
gdzie w końcu zostaje wyrzucony na autostradę i zabity.

Zatrzymując się na trawiastym polu, Karla konfrontuje się z męskim kierowcą zielonego samochodu i domaga się uwolnienia syna. Jednak Margot wysiada z samochodu i zmusza Karlę do jazdy z nią, żądając zapłaty okupu w wysokości 10 000 USD w zamian za zwolnienie syna.
Margot rozkazuje Karli pójść za samochodem jej wspólnika.

Po wejściu do tunelu Margot atakuje Karlę na siedzeniu kierowcy, ale Karla skutecznie się odwraca i wyrzuca Margot z samochodu podczas następnej walki. Karla wkłada sweter Margot, tymczasowo oszukując drugiego porywacza, gdy wychodzi z tunelu. Po uświadomieniu sobie, że Margot zniknęła
, porywacz płci męskiej zmusza Karlę do przestania go ścigać, grożąc, że zrzuci Frankie na autostradę. Po tym, jak Karla je traci przez kilka minut, dostrzega korek, jedzie przed nim i stwierdza, że ​​samochód porywaczy został porzucony po spowodowaniu kolizji.
Jeden z kierowców mówi jej, że widział, jak mężczyzna i chłopiec wychodzą z samochodu, a Karla jedzie za nimi ponownie.

Karla zatrzymuje się na posterunku policji, aby zgłosić incydent; jednak po obejrzeniu plakatów z małymi dziećmi, które zaginęły przez dekadę i obawiając się, że jej syn również zniknie na dobre,
sama kontynuuje pościg. Karla w końcu zauważa porywacza Frankie – który ukradł czarne Volvo – i goni go, dopóki jej pojazdowi nie zabraknie paliwa. Karla gorączkowo zatrzymuje ciężarówkę, by podjechać podążając za porywaczem, ale ciężarówka zostaje nagle uderzona przez Volvo, zabijając kierowcę i powodując nieprzytomność.
W tym momencie Karla odkrywa, że ​​jej syna nie ma w Volvo. W końcu mężczyzna porywacz wyłania się z samochodu i strzela do Karli pociętą strzelbą. Kiedy próbuje zaatakować ją w samochodzie, zjeżdża samochodem do tyłu, do lasu, gdzie mężczyzna zostaje śmiertelnie uderzony przez drzewo. Karla krzyczy na niego, żądając wiedzieć, gdzie jest jej syn,
ale on umiera, zanim zdoła uzyskać odpowiedź. Karla znajduje portfel i poznaje jego imię, Terrence Fickey oraz adres, pod którym może być jej syn.

Karla przybywa do domu Fickeya o zmroku i ostatecznie lokalizuje Frankie w stodole wraz z dwoma innymi porwanymi dziewczynami. Wcześniej dzwoni pod numer 911, kiedy ukrywa się przed Margot,
który opuszcza dom w poszukiwaniu Terrence. Karla z powodzeniem ratuje Frankie, ale kiedy Margot wraca i zdaje sobie sprawę, że Terrence zginęła, Karla i jej syn wybiegają ze stodoły, zanim zdąży odzyskać dwie dziewczyny. Karla tworzy odwagę, odpływając łódką podczas ukrywania się pod wodą.

Margot odkrywa, że ​​się ukrywają,
ale Karli udało się wciągnąć Margot do wody, topiąc ją. Wracając do stodoły, zostaje skonfrontowana z mężczyzną, który twierdzi, że jest sąsiadem i trzyma ją na celowniku. Po wysłuchaniu głosów dzieci na strychu stodoły proponuje pomoc Karli, doprowadzając obie dziewczyny do upadku.
Zdając sobie sprawę, że tak naprawdę jest przywódcą porwań, ponieważ wiedział, że dwie dziewczyny były tam, nie patrząc, Karla zabija go łopatą w głowę tuż przed tym, jak jest w stanie wyciągnąć broń.

Karla zostaje uratowana wraz z trójką dzieci, gdy przybywa policja. Doniesienia mediów chwalą ją za uratowanie dzieci przed porywaczami,
ogłaszając, że działania Karli doprowadziły do ​​zerwania przez policję międzynarodowego pierścienia uprowadzenia dziecka, a aresztowania dokonano w innych częściach Stanów Zjednoczonych. Media witają Karlę jako bohaterkę.

Kidnap
Kidnap
Kidnap
Kidnap
Kidnap
Kidnap
Kidnap
Kidnap
Kidnap
tytuł oryginalny Kidnap
TMDb Rating 6704 votes

reżyser

Luis Prieto
reżyser

obsada

podziel się0

Podobne tytuły

Footloose 2011
Chain Letter
Never Back Down: No Surrender
Prześladowany
Księgarnia z marzeniami
Zabijanie
W nieznane
Sin City – miasto grzechu
Bullet to the Head
In Bed with a Killer
Waldgeist
Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa