LISTA LINKÓW 3029 Views

  • LEKTOR PL clipwatching.com
Mina

Mina

Oct. 06, 2016USA, Spain, Italy106 Min.N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
5 5 Głosów
what going on?

Streszczenie

Mina film (2016)
Mike Stevens (Armie Hammer) jest zawodowym żołnierzem, morskim snajperem, który od trzech miesięcy stacjonuje na środku pustyni. Zostaje mu powierzona misja. Ma odnaleźć i zlikwidować przywódcę komórki terrorystycznej. Przebywając w tych trudnych warunkach, Mike nie może sobie pozwolić na chwilę niepewności. Okazuje się bowiem, że pustynia jest usłana minami. Jeżeli Stevens chce przetrwać w obliczu upalnych dni i mroźnych dni, musi walczyć nie tylko z naturą, ale też ze swoim największym przeciwnikiem – samotnością.

Po nieudanej próbie zamachu żołnierz Mike zostaje osamotniony na pustyni, gdzie podejmuje walkę z przyrodą, wrogami, a także samym sobą.

W Afryce Północnej snajper US Marine Mike Stevens i jego obserwator Tommy Madison mają tajną misję zabicia niebezpiecznego przywódcy terrorystycznego uczestniczącego w ślubie Beduinów. Mike rusza z zamachem, wahając się, kiedy syn celu staje mu na drodze. Z powodu oślepienia lunety snajperskiej
Mike i Tommy zostają odkryci przez wroga i zaatakowani. Jednak burza piaskowa zmusza wroga do odwrotu, pozostawiając Mike’a i Tommy’ego w tyle. Poszukując natychmiastowej ewakuacji, obaj zostają poinstruowani, aby udali się do wioski, gdzie mogą zostać zabrani, gdy burza piaskowa ustanie.

Jednak w drodze do wioski
Tommy wchodzi na minę lądową, która zdmuchuje mu nogi. Chwilę później Mike również nadepnął na kopalnię, ale zdaje sobie sprawę, że to zrobił i unika zejścia. Tommy w agonii strzela sobie w głowę, nie chcąc wracać do domu do żony i dziecka w obecnym stanie.

Teraz sam Mike kontaktuje się z przełożonym za pośrednictwem nadajnika,
który mówi mu, że będzie musiał wytrzymać kilka dni, zanim będzie mógł zostać uratowany. Wystawiony na trudne warunki na pustyni, Stevens walczy zarówno z psychologicznymi, jak i fizycznymi skutkami zdradzieckiej sytuacji, w której jest uwięziony, przypominając sobie wspomnienia lub wyobrażając sobie wygląd Tommy’ego, jego dziewczyny, rodziców,
i chwile, kiedy był młodym chłopcem.

Mike jest kilkakrotnie odwiedzany przez Berbera, który dawno temu stracił jedną nogę, a także jedyną córkę do miny, którą zamierzał zabrać i sprzedać wrogim żołnierzom. Berber, który mówi trochę po angielsku, zachęca Mike’a, aby zszedł z kopalni i ruszył naprzód z życiem. Podkreśla, że ​​Mike jest szczęściarzem
, po przetrwaniu nocnego ataku pustynnych psów, jednocześnie utrzymując stopę na kopalni.

Mike zostaje później zaatakowany przez wroga powstańców, którzy namierzyli go do jego obecnej lokalizacji, ale jest w stanie go odeprzeć. Mike niechętnie decyduje się przyjąć radę Berbera, znużony jego sytuacją.
Schodzi z miny – tylko po to, żeby nie wybuchła. Kopie i odkrywa, że ​​to, co uważał za materiał wybuchowy, było w rzeczywistości tylko puszką z małym żołnierzem w środku. Wyrusza płomień i wreszcie zostaje uratowany. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych ponownie spotyka się ze swoją dziewczyną, której w końcu się oświadcza.

Mina
Mina
Mina
Mina
Mina
tytuł oryginalny Mine
IMDb Rating 6.6 1,028 votes
TMDb Rating 6.5790 votes

reżyser

obsada

Tom Cullen isTommy Madison
Tommy Madison
Luka Peroš isDelta Force #1
Delta Force #1
David Kirk Traylor isCommander Barton (voice)
Commander Barton (voice)
Ines Pinar Mille isBerber Girl
Berber Girl
Daniel Sandoval isMike (Boy)
Mike (Boy)
podziel się3

Podobne tytuły

Boyne Falls
Split
Skateboard or Die
Trzeźwe potwory
Better Watch Out
Naam Shabana
Nanny Killer
Alien Surveillance
The Fox
Za szybcy, za wściekli
Taken in Broad Daylight
Nemesis

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa