LISTA LINKÓW 982 Views

  • NAPISY PL clipwatching.com
Sonu Ke Titu Ki Sweety

Sonu Ke Titu Ki Sweety

Feb. 23, 2018144 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

INFORMACJA

   

Proszę pamiętać ze reklamy w Odtwarzaczu video nie należą do CDA-TV.PL nie mamy wpływu na wyskakujące reklamy

what going on?

Streszczenie

Film zaczyna się od płaczącego Titu (Sunny Nijar), który martwi się, gdy jego dziewczyna Pihu (Ishita Raj Sharma) nie chce z nim rozmawiać. Sonu (Kartik Aaryan), jego najlepsza przyjaciółka, mówi mu, że nie jest ona dla niego uzasadnieniem jego argumentów, porównując troskliwą naturę Titu z naturą zaborczą Pihu, ignorując ją.
Sonu daje Titu ultimatum, aby wybrać pomiędzy Pihu a nim, a Titu wybiera swojego najlepszego przyjaciela.

Sześć miesięcy po jego rozpadzie rodzina Titu mówi mu, że rodzina wykazała zainteresowanie pobraniem go z córką Sweety (Nushrat Bharucha). Zgadza się spotkać Sweety. Dwaj natychmiast go uderzyli. Sweety jest wyjątkowo opiekuńczy,
wrażliwy i sprytny i na pozór jest „idealnym partnerem”. Sonu uważa to za bardzo podejrzane, choć przyznaje Titu, że wydaje się miła, ale tak naprawdę nie może powiedzieć, czy ta dwójka powinna się jeszcze pobrać.

Później dowiaduje się, że Sweety rzeczywiście poślubił innego mężczyznę o imieniu Rahul, ale to nie zadziałało, gdy stała się dominująca, zaborcza,
a raz nawet się upił i stworzył scenę w Goa. Ujawnia to rodzinie, która przesłuchuje Sweety w tej samej sprawie, a ona opowiada swoją wersję historii, w której nie wydaje się, aby była winna. Titu mówi Sonu, że powiedziała mu to wszystko podczas pierwszego spotkania, a on nie chciał, aby rodzina wiedziała o tym wszystkim.
W noc zaręczyn Sonu zaczyna rozgrzewać się na pomysł ślubu Titu i Sweety. Sweety ujawnia jednak, że jest poszukiwaczem złota i rzuca mu wyzwanie, że wkrótce wyrzuci go z życia i domu Titu. Sonu zwierza się swoim dziadkom Ghasitaramowi i Lalu o objawieniu.
Obstawiają między sobą, aby sprawdzić, czy Sonu może uratować Titu przed Sweety.

Titu jest teraz zaangażowany w Sweety, co przynosi wiele kompromisów dla Sonu, który wcześniej był przyzwyczajony do życia kawalerskiego. Sweety zmienia opiekuna, wkracza na Sonu i wychodzi z dziewczyną.
Manipuluje również członkami rodziny i Titu, aby kupili dom i nazwali go po niej i Titu. Zamienia dom w wegetariańskie gospodarstwo domowe i grozi Ghasitaramowi, że ujawni swoje brudne kłamstwa Dadi.

Sonu przewiduje bliski upadek Titu i aby go chronić, planuje przyjęcie kawalerskie dla Titu w Amsterdamie, gdzie organizuje swoje ex-
dziewczyna Pihu, aby „przypadkowo” spotkała ich po tym, jak przekonała ją, że Titu jest nadal w niej zakochana i chce pomóc im w ponownym spotkaniu. Wracają do Indii wraz z Pihu, a Sonu jest szczęśliwy widząc zaniepokojonego Sweety po tym, jak jest świadkiem rosnącej bliskości między Titu i Pihu.
Ale Sweety zdradza Pihu prawdę, że to właśnie Sonu rozbiła Titu i Pihu, a Sonu jej używa. W tym momencie Titu jest wyraźnie zły na Sonu.

Po raz kolejny zwierza się Ghasitaramowi i Lalu, którzy zgłaszają się na ochotnika, by rozwiązać sytuację, ale Sonu wtrąca się, mówiąc, że jego najlepszy przyjaciel powinien sam zdecydować.
Sonu pomaga przygotować się do ślubu, tańczy w Baraat, ale podczas ceremonii wianek podejmuje ostatnią próbę i ponownie daje Titu ultimatum: „Czy ona jest uczciwa, czy ja jestem nieuczciwa, to ona albo ja” i odchodzi od ślub, płacz. Sweety próbuje odwrócić przypływ, ale Titu, w ataku objawienia,
ujawnia Sweety, że łzy Sonu ujawniają, że jest on dla Titu czymś znacznie większym i zdecydowanie oznajmia, że ​​jeśli będzie pomiędzy Sonu lub nią, zawsze będzie jego najlepszym przyjacielem. Scena zmienia się w Sweety stojącą w mandapie i dochodzącą do wniosku, że jej złośliwa taktyka nie zawsze może zwyciężyć.

Po wąskiej ucieczce Sonu, Titu,
Ghasitaram i Lalu siedzą i piją przy basenie, podczas gdy Sonu omawia swoje własne plany małżeńskie, ku obrzydzeniu innych.

Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety
tytuł oryginalny Sonu Ke Titu Ki Sweety
TMDb Rating 6.5
podziel się0

Podobne tytuły

Płytki facet / Shallow Hal
Wielki Stach
Piękność dnia
Avengers of Justice: Farce Wars
Toy Story 3
Alfabet śmierci / The ABCs of Death
Orbiter 9
Dama w vanie
Święta na 5 gwiazdek
Wesele moich rodziców / Die Hochzeit meiner Eltern
Słodka jak cukierek
Ten niezręczny moment

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa