LISTA LINKÓW 1219 Views

  • LEKTOR PL gounlimited.to
Steel Rain

Steel Rain

Dec. 14, 2017139 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
8.2 5 Głosów

INFORMACJA


 

CDA-TV.PL NIE MA WPŁYWU NA WYSKAKUJĄCE REKLAMY W ODTWARZACZACH

 

VIDEO ODTWARZACZE SĄ WŁASNOŚCIĄ  ZEWNĘTRZNYCH SERWISÓW


 

GRY ONLINE

Zgłoś niedziałający link

Streszczenie

W trakcie puczu północnokoreański agent ucieka na południe wraz z rannym przywódcą kraju. Ma nadzieję utrzymać go przy życiu i zapobiec nowej wojnie na półwyspie.

W Korei Północnej Eom Chul-Woo (Jung Woo-Sung), były agent Północno-Koreańskich Sił Specjalnych, zostaje przydzielony do misji polegającej na egzekucji naczelnego dowódcy gwardii Gwang Dong-Park oraz ministra Departamentu Bezpieczeństwa Państwowego Du -won Kim, dyrektor naczelny Biura Rozpoznania Ogólnego (RGB), Ri Tae-han (Kim Kap-Soo),
po otrzymaniu informacji, że dwaj przywódcy planują zamach stanu w Dzień Zwycięstwa. Tymczasem starszy sekretarz prezydencki Korei Południowej ds. Zagranicznych i bezpieczeństwa narodowego Kwak Chul-woo (Kwak Do-Won), rozwiedziony z żoną Su-hyeon, otrzymuje telefon i gratuluje Kim Kyung-
młody po wygraniu wyborów na prezydenta Korei Południowej. Kiedy kończy rozmowę przez telefon, zauważa, że ​​jego była żona odebrała dzieci i wyszła bez jego wiedzy. W nocy w Pjongjangu Eom jeździ ciężarówką KPA i jeździ oficjalnym samochodem stanowym z mostu z ministrem Departamentu Bezpieczeństwa Państwa wewnątrz pojazdu.
Oba wpadają do zimnej wody, ale Eomowi udaje się wydostać.

Następnego ranka na południu Kwak spotyka w restauracji pana Li (Kim Myung-Gon), który jest etnicznie koreańskim szefem koreańskiego oddziału chińskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego. Pokazuje Kwakowi zdjęcie zmarłego szefa bezpieczeństwa państwa w Chinach i ministra bezpieczeństwa państwa na północy.
Oficjalnie twierdził, że jest wypadkiem samochodowym, ponieważ nie ma wiadomości i dowodów na to, że Wielki Lider zabił ich obu. Jednak podobnie jak Ri, główny dyrektor RGB, Li również otrzymał informacje o zamachu stanu, który nastąpi na północy.

Po powrocie do Błękitnego Domu Kwak rozmawia z urzędującym prezydentem Korei Południowej Lee Ee-seongiem (Kim Eui-Sung),
o zamachu stanu, który może się zdarzyć na północy z powodu walk o władzę. Kwak chciał poinformować wybranego prezydenta, ale Lee mówi, że w końcu dowie się o zamachu stanu.

Po powrocie na północ Eom wchodzi do restauracji i otrzymuje od kogoś torbę wypełnioną mundurem, telefonem komórkowym, pieniędzmi i planem budynku.
Po powrocie do domu późną nocą Eom powiedział swojej żonie, że zostali wysłani do ambasady Korei Północnej na Kubie. Eom żegna się z rodziną przed rozpoczęciem misji.

Następnego ranka w kompleksie przemysłowym Kaesong Eom wchodzi do kratki wentylacyjnej i zauważa w środku torbę z karabinem snajperskim.
Wyciąga go i czeka na przybycie Gwang Dong-Park z Wielkim Przywódcą. Następnego ranka Eom budzi się i zauważa, że ​​trzy ciężarówki KPA przybywają na miejsce, aby sprawdzić obszar pod kątem szkodliwych urządzeń. Gdzieś na cmentarzu, na pogrzebie ministra bezpieczeństwa państwa, Park dokonuje zamachu przez telefon.
Gdzieś w północnej prowincji Gyeonggi w Korei Południowej grupa infiltratorów z Korei Północnej udających żołnierzy z Korei Południowej porywa stoczony po drodze pojazd MLRS armii amerykańskiej. Kiedy przybywa Wielki Przywódca, Eom zauważa, że ​​Park nie poszedł z nim. Eom próbuje wysłać wiadomość do swojego przełożonego, wodza Ri, ale nie udało się jej wysłać.
W powietrzu helikopter armii amerykańskiej został powiadomiony o zaginięciu pojazdu MLRS i musiał go zlokalizować. Kiedy znaleźli MLRS, zaczął wystrzelić pociski w powietrze. Bez odpowiedzi pojazdu piloci otrzymali rozkaz zniszczenia pojazdu.

Po tym, jak wiadomość Eom na telefon komórkowy nie została wysłana do jego przełożonego
zauważa, że ​​ochroniarze zepchnęli przywódcę w dół, a otwór wentylacyjny Eom jest zawalony. Eom wstaje i widzi kilka trupów cywili podczas wydarzenia, które natychmiast zginęło w wyniku eksplozji. Następnie widzi na niebie pocisk celujący w nich i zabija pozostałych ocalałych. Świadek zabójstw na własne oczy,
następnie widzi ciężarówkę KPA z żołnierzami dowodzonymi przez kapitana Choi Myung-Rok, który staje się nieuczciwy, twierdząc, że Stany Zjednoczone są odpowiedzialne za atak, zabijając jednego z ocalałych. W miarę trwania zamachu stanu
Eom zabiera Wielkiego Przywódcę do Korei Południowej wraz z innymi chińskimi firmami z chińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, które unikają zamachu stanu na leczenie i proszą tam rząd o jego uratowanie.

Podczas pobytu w Korei Południowej prezydentowi Lee i elektowi Kimowi powiedziano dyrektor NIS, Park Byung-jin, że ROK-
Dowództwo połączonych sił USA chciało, by poszły do ​​DEFCON Three po tym, jak MLRS armii amerykańskiej zostało zajęte i wystrzelono bomby Stalowego Deszczu na Kaesong. Odkryli również, że ciała znajdujące się w pojeździe miały na sobie mundury, ale z fałszywymi metek. Kwak spotyka się z szefową stacji CIA, Joanne Martin,
pytając ją, dlaczego ujawniła mediom sytuację dotyczącą amerykańskiego ataku rakietowego na Kaesong. Kwakowi powiedziano, że amerykańska broń wojskowa została użyta na ziemi Korei Południowej w celu rozpoczęcia ataku na Koreę Północną i musiała wyczyścić ich nazwy. Była przekonana, że ​​wybuchł zamach stanu, a Wielki Przywódca nie żyje.
Udaje jej się uciszyć prasę, żeby nie uważali, że to Stany Zjednoczone są odpowiedzialne. Powiedziała Kwakowi do uszu, że ich wojny zaczynają się od propagandy.

Eom przybywa do małej kliniki w Ilsan, prosząc jedną z pielęgniarek o uratowanie przywódcy. Jednak,
okazuje się, że pielęgniarka jest otyłością (która Eom nie rozumie, co to jest), która specjalizuje się tylko w ciąży i układzie rozrodczym kobiet, ale wciąż błaga ją, by go uratowała i obiecała, że ​​jej nie skrzywdzi. W trakcie operacji Eom dzwoni do swojego dowódcy Ri, że jest z wielkim przywódcą, ale znajduje się w krytycznym stanie.
Ri mówi Eomowi, że wyśle ​​kilku ludzi, aby go chronili, a przywódca i Eom muszą sprowadzić swoje ciało z powrotem w jednym kawałku, w przeciwnym razie przewrót Parka przekroczy i przekonany, że Wielki Przywódca nie żyje i wypowiada wojnę Korei Południowej w Japonii i Stany Zjednoczone.
Pielęgniarka przerywa operację, ponieważ powiedziała, że ​​nie ma doświadczenia w ratowaniu kogoś przed ranami postrzałowymi i powiedziała Eomowi, że będą musieli udać się do szpitala, aby uratować Przywódcę. Eom zauważa furgonetkę, która przyjeżdża na zewnątrz, wiedząc, że to mężczyźni wysłali go przez swojego przełożonego, by eskortował go i przywódcę z kraju. Jednak,
okazuje się, że jest to grupa zabójców dowodzonych przez Choi, który był żołnierzem, którego widział wcześniej podczas incydentu w Kaesong, tak naprawdę jest tam, aby zabić go i przywódcę. Eom eliminuje je i rani Choi, uderzając tarczą w szyję i prowadząc karetkę do szpitala.
Następnie mówi obsteriticanowi, aby znalazł miejsce, by potajemnie traktować swojego przywódcę. Przybywają do kliniki chirurgii plastycznej gdzieś w Seulu i obiecali byłej żonie Kwaka, Su-Hyeongowi, że jej nie skrzywdzi.
Kwak budzi się w swoim miejscu pracy i mówi się, że trzy martwe ciała, które znaleźli na miejscu zbrodni w klinice Areum Obsterics, wyglądały na agentów z Korei Północnej. Otrzymali również twierdzenie, że przywódca Korei Północnej był tam, kiedy to się stało. Dzwoni do swojej byłej żony, aby sprawdzić, czy coś się dzieje w klinice, w której pracuje,
Ale nie ma odpowiedzi. Następnie dzwoni do swoich dzieci i pyta, czy ich mama wróciła do domu. Powiedzieli, że jej nie widzieli. Kwak postanowił wtedy zbadać klinikę i powiedział jednemu z jego pracowników, aby wysłał siły specjalne, jeśli nie odbierze telefonu w ciągu godziny. Kwak przybywa do kliniki, zatrzymany przez Eoma i przywiązany do niego, Su-hyeong,
i obsteritican. Następnie włącza telewizor i zauważa, że ​​jego kraj wypowiedział wojnę, i woła swojego przełożonego, Ri, o tym, dlaczego wypowiedzieli wojnę, a lider może umrzeć, jeśli nie będzie leczony w większym szpitalu. Ri stwierdziła, że ​​dowódca straży Supremem, Park,
przejął kontrolę nad Pjongjangiem i był to jedyny sposób, aby powstrzymać oddziały frontu przed zmuszeniem ich do wkroczenia do miasta. Gdy Eom ma zamiar wyjść z pokoju po zakończeniu rozmowy z Ri, zostaje otoczony i aresztowany przez zespół SWAT. Błagał Kwaka o uratowanie przywódcy, aby wraz z żołnierzami linii frontu Korei Północnej mógł udać się do Phenianu, aby zatrzymać zamach stanu.
W odpowiedzi na wiadomości z Korei Północnej prezydent Lee ogłasza stan wojenny całemu krajowi.

Następnego ranka, po odmowie przesłuchania agentów NIS, Eom chciał, aby Kwak powiedział swojemu szefowi, że powinni porozmawiać z jego dowódcą RGB, Ri Tae-hanem.
Director Park odrzuca prośbę Eom i kontynuuje podróż na spotkanie z przywódcami wojskowymi Korei Północnej. Przybyli tam potajemnie z większej odległości, widząc ich w lornetce. Nie byli jednak w stanie sprawdzić, czy szef Ri był na spotkaniu. Kiedy Eom próbuje zadzwonić do szefa Ri, słychać było wystrzał.
Eom znajduje północnokoreańskich snajperów na wzgórzach porośniętych krzakami, zasadził się na spotkanie strzelając do jednego z agentów i urzędników, ale udaje mu się uciec. Podczas strzelania Kwak wzywa wojsko w pogotowiu, aby przybył do jego lokalizacji, śledząc go.
Eom i Kwak podążają za konwojem i zauważają, że są ścigani przez dwóch północnokoreańskich agentów wywrotką. Eom strzela do obu agentów wewnątrz ciężarówki i rozbija się. Eom wysiada z pojazdu i ratuje naczelnika Ri z rozbitego oficjalnego samochodu stanowego, ale zamiast tego okazało się, że to Gwang Dong-Park, dowódca Najwyższej Gwardii,
w pojeździe. Eom strzela do Parku, gdy powiedziano mu, że zostanie uznany za bohatera, a jego rodzina da dobrą wiarę. Jednak snajperzy z wcześniejszych strzelanin Chief Park i Eom. Gdy snajperzy mieli wkrótce uciec, zostali zastrzeleni przez wojskowy helikopter ROK.
Wojsko przybywa i otacza obszar dla wszystkich pozostałych infiltratorów z Korei Północnej.

Po powrocie do Błękitnego Domu dowody z dyktafonu pokazują, że Commander Park nie był inicjatorem zamachu stanu. Jednak prezydent Lee nie akceptuje tego, co mówią, i zamiast tego chce porozmawiać z sojusznikami o próbie nuklearnej w Korei Północnej. Prezydent-
elekt Kyung, nie zgadza się z tym pomysłem, ponieważ chciał, aby dwie Korei połączyły się. Inni urzędnicy próbowali go przekonać, że mają przywódcę, a niektórzy wojskowi w Korei Północnej starają się powstrzymać zamach stanu i rozwiązać go, ale prezydent Lee im nie ufa.

W szpitalu wojskowym
gdzie lekarze przygotowują operację dla Wielkiego Przywódcy, Eom budzi się i pyta Kwaka, dlaczego zastrzelił Commander Park. Eom twierdził, że to jego misja, a Park był podżegaczem.

Steel Rain
Steel Rain
Steel Rain
Steel Rain
Steel Rain
Steel Rain
Steel Rain
Steel Rain
Steel Rain
Steel Rain
tytuł oryginalny 강철비
TMDb Rating 7.3
podziel się0

Podobne tytuły

Caged Fury
Bez twarzy
Beowulf
Star Trek 10: Nemesis
Kontrabanda
Fury of the Fist and the Golden Fleece
Manifesto
Gabinet z widokiem na morze / Praxis mit Meerblick – Willkommen auf Rügen
Cóż za piękny dzień
Ghost Recon Alpha: Żołnierz przyszłości według Toma Clany’ego
Performer
Nieznajoma

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa