LISTA LINKÓW 1747 Views

  • LEKTOR PL clipwatching.com
The Do-Over

The Do-Over

May. 27, 2016109 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
8.8 5 Głosów
what going on?

Streszczenie

Rozczarowany swym życiem bankier Charlie na spotkaniu klasowym odnawia swą przyjaźń z Maxem, który przekonuje go do sfingowania własnej śmierci, by wreszcie beztrosko zaszaleć. Posłuchanie kolegi okazuje się jego pierwszym błędem.

harlie McMillan (David Spade) jest nieszczęśliwym menedżerem banku w supermarkecie, który spotyka się ze swoim starym kolegą z liceum i agentem FBI Maxem Kesslerem (Adam Sandler) na zjeździe w szkole średniej. Spędzają weekend na wynajętym jachcie Max, co sprawia, że ​​Charlie znów czuje się młody.

Max wysadza jacht i udaje ich śmierć.
Kiedy Charlie odzyskuje przytomność, Max wyjaśnia, że ​​oboje mogą teraz rozpocząć nowe, lepsze życie. Wyznaje, że nie był FBI, ale koronerem. To pozwoliło mu użyć dwóch nieodebranych zwłok zamiast nich, kiedy wysadził jacht. Chociaż początkowo przerażony, Charlie nie ma powodu, aby powracać do swojego dawnego życia. Otrzymał nową tożsamość Dr
. Ronald P. Fishman i Max przybiera nową nazwę Butch Ryder. Max mówi Charliemu, że znalazł klucz w odbytnicy Butcha, a Charlie jako menedżer banku dowiaduje się, że należy on do skrytki depozytowej w Puerto Rico.

Przeprowadzają się do Puerto Rico i mają dostęp do skrytki depozytowej śpiącego Butcha. Pudełko zawiera pieniądze i klucze do sekretnej kryjówki rezydencji.
Duet dowiaduje się, że zmarły Ronald ożenił się po obejrzeniu zdjęcia swojej żony na tablecie Butcha. Max i Charlie zostają następnie zaatakowani przez grupę zabójców kierowanych przez zabójcę zwanego „The Gymnast” (Torsten Voges). Udaje im się uciec, a Max wyjawia, że ​​skłamał, że jest koronerem, jest doradcą. Chciał być policjantem,
ale nie powiodło się z powodu nieudanego egzaminu psychologicznego.

Wracają do kontynentalnych Stanów Zjednoczonych i znajdują wdowę Ronalda, Heather (Paula Patton). Max i Charlie wyjaśniają jej, że Ronald został zamordowany, i wywnioskowali, że Butch wciągnął Ronalda w działalność przestępczą. Heather informuje ich, że niedawno doszło do włamania do gabinetu Ronalda.
Trio udaje się do baru motocyklowego, w którym Ronald i Butch spotykali się. W barze dowiadują się, że Butch miał raka w stadium 4. Ronald opracował „magiczną kulę” leczenia raka i zaczęli prowadzić tajne, nie zatwierdzone przez FDA badania kliniczne. Kiedy partner Ronalda Arthur „Shecky” Sheck wycofał fundusze, Butch zaczął rabować banki.
Ale dowiadują się również, że Ronald i Butch mieli romans.

Grupa udaje się do domu Shecky’ego (Matt Walsh), gdzie ujawnia, że ​​jego laptop i telefon komórkowy zostały skradzione. Cała trójka wychodzi i stwierdza, że ​​mężczyźni, którzy próbowali ich zabić, chcieli formuły leczenia raka i włamali się do domów Heather i Shecky, aby ją znaleźć.
Charlie mówi, że powinni przekazać formułę, gdy ją znajdą, co protestuje Max. Charlie odkrywa, że ​​Max był jednym z pacjentów z rakiem Ronalda. Dowiaduje się również, że Max ma młodego syna ze swoją żoną Beccą (Kathryn Hahn) i zdaje sobie sprawę, że Max przez cały czas próbował odzyskać lekarstwo.
Max wraca do domu Shecky’ego, myśląc, że wstrzymuje lekarstwo. Shecky został śmiertelnie zraniony postrzałem, ale ujawnia, że ​​zabójcy zostali zatrudnieni przez Trojgaard, największą na świecie firmę do chemioterapii, aby ukraść lekarstwo, aby mogli go pochować. Shecky umiera, a gimnastyczka pojawia się, aby wziąć Max zakładnika.

W międzyczasie,
Charlie odkrywa, że ​​lekarstwo Ronalda zostało zamaskowane jako aplikacja Jenga na tablecie Butcha. Próbuje zadzwonić do Maxa, ale gimnastyczka niszczy telefon komórkowy Maxa. Heather przybywa następnie do domu Shecky i wyjawia Maxowi, że nie tylko przyjęła fortunę od Trojgaarda, aby pochować lek, ale to ona zabiła Ronalda i Butcha.
Charlie dzwoni do Heather i twierdzi, że Max zabił Shecky. Charlie przegląda swoje kłamstwo i przybywa na ratunek Maxowi. Heather udaje się wyciągnąć broń do Charliego, ale Max ucieka przed gimnastyczką i znokautuje ją. Heather odzyskuje siły, ale pojawia się Becca i bije ją nieprzytomną. Przybywa policja, w wyniku czego tablet zostaje przypadkowo wrzucony do wody
.

Tablet doznaje nieodwracalnych uszkodzeń, ale Charlie utworzył kopię zapasową formuły na dysku flash USB. Duet jest ułaskawiony za swoje zbrodnie, gdy oferuje leczenie raka jako kartę przetargową.

Charlie, Max, żona Maxa Becca, syn i matka wracają do domu w Puerto Rico po wyleczeniu Maxa.
Film kończy się, gdy Max i Charlie skaczą z urwiska do oceanu, co wcześniej Charlie sądził, że nigdy nie będzie wystarczająco odważny.

The Do-Over
The Do-Over
The Do-Over
The Do-Over
The Do-Over
The Do-Over
The Do-Over
tytuł oryginalny The Do-Over
TMDb Rating 5.6

reżyser

Steven Brill
reżyser

obsada

Adam Sandler isMax Kessler
Max Kessler
Renée Taylor isMrs. Kessler
Mrs. Kessler
Luis Guzmán isJorge the Shooter Boy
Jorge the Shooter Boy
podziel się4

Podobne tytuły

Tantsy nasmert / Dance to Death
Little Monsters
Stan & Ollie
Wyścig 2 / Race 2
Na wysokości
Święta na 5 gwiazdek / 5 Star Christmas
Wyspa Dinozaura 2 2008
Dorwać byłą
Dziki Bill
Demon Hunter
Do wszystkich chłopców, których kochałam
Zombieland: Kulki w łeb / Zombieland: Double Tap

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa