The Wig

The Wig

Aug. 12, 2005106 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

INFORMACJA

   

Proszę pamiętać ze reklamy w Odtwarzaczu video nie należą do CDA-TV.PL nie mamy wpływu na wyskakujące reklamy

what going on?

Streszczenie

Dokument ten, skupiając się na sztuce przeciągania i skoncentrowany na nowojorskim filmie Wigstock, pokazuje osobowości i występy, które kształtują dzisiejszy sposób rozumienia niezwykłości, sztuki i tożsamości. Su-hyeon jest chora. W walce z nowotworem wspiera ją siostra Ji-hyeon. Długotrwałe leczenie powoduje, że Su-hyeon traci włosy. Żeby ukryć skutki choroby zaczyna nosić perukę, ale nie może sobie przypomnieć, skąd znalazła się ona w jej posiadaniu. Tajemniczy dar ma jednak na nią dziwny wpływ, Su-hyeon zaczyna się zmieniać.
Wigstock był corocznym festiwalem drag, który przez prawie 20 lat wspaniale sygnalizował koniec lata społeczności gejowskiej w Nowym Jorku. Późną nocą 1984 roku Lady Bunny i kilku przyjaciół pijańsko podeszli z Pyramid Club w East Village do Tompkins Square Park i zaimplementowali zaimprowizowany show drag w skorupce.
Wkrótce stanie się to corocznym bachanem, który trwał do 2001 roku. A teraz Lady Bunny przyniosła go z powrotem. Zeszłego lata festiwal powrócił, gromadząc legendarne królowe z nowymi dziećmi drag, w jednym z największych przedstawień drag jakie kiedykolwiek wystawiono.
Peruka bada początki i wpływ festiwalu historycznego poprzez bogate archiwalne materiały, a także zapewnia spojrzenie na współczesny ruch drag, którego festiwal był podstawą. Peruka to święto kultury drag drag w Nowym Jorku oraz osobowości i występów, które przyczyniają się do tego, jak rozumiemy niezwykłość,
sztuka i tożsamość dzisiaj.

The Wig
tytuł oryginalny 가발
TMDb Rating 4.927 votes

reżyser

obsada

Chae Min-seo isSu-hyeon
Su-hyeon
Yoo Sun isJi-hyeon
Ji-hyeon
Sa Hyeon-jin isKyeong-joo
Kyeong-joo
podziel się1

Podobne tytuły

Żołnierz z przypadku
Ashby
Przedszkolanka
Mother of All Lies
Pamiątki Claire Darling
Unplanned – lektor ivo
Simpel
Diabelski młyn
Odnaleźć Emmę / Stolen from the Suburbs
Anonymous 616
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2
Asmodexia

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa