Frozen 2

beatta1982_n63kgy0vPaździernik 29, 2019

Frozen 2

Frozen 2

(stylizowany na Frozen II) to nadchodzący amerykański animowany komputerowo muzyczny fantasy film wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios. 58. film wyprodukowany przez studio, jest kontynuacją filmu Frozen z 2013 roku. W filmie wystąpili: Chris Buck i Jennifer Lee, producent Peter Del Vecho, autorzy tekstów Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez oraz kompozytor Christophe Beck. Lee powraca również jako scenarzysta, pisząc scenariusz z opowiadania jej, Buck, Marc E. Smith, Anderson-Lopez i Lopez. [2] Weterani w obsadzie: Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, Josh Gad i Santino Fontana powracają jako ich poprzedni bohaterowie, a dołączają do nich nowi gracze Sterling K. Brown, Evan Rachel Wood, Alfred Molina, Martha Plimpton, Rachel Matthews i Jason Ritter . Frozen 2 ma zostać wydany przez Walt Disney Studios Motion Pictures 22 listopada 2019 r.

Już pierwsze ujęcie z trailera zaskakuje. Wygląda bowiem jak wyjęte z filmu, a nie bajki. Na początku widzimy, że powraca mroczna, wojownicza strona Elsy, która przecież została unicestwiona pod koniec pierwszej części. Natomiast w królestwie Arendelle zaczynają znów dziać się magiczne rzeczy. Takie wymieszanie wątków sprawia, że naprawdę nie wiadomo czego się po tej części spodziewać. Krajobrazy w bajce są niesamowite i miejmy nadzieję, że ich poziom zostanie podtrzymany. Krążą plotki, że od strony muzycznej również tak będzie! Po tym jak Mam tę moc oraz Ulepimy dziś bałwana były hitem przez sporo czasu, twórcy ogłosili, że stworzyli dla widzów jeszcze bardziej chwytającą za serca piosenkę.

Zwiastun Frozen 2 jednak nie zdradza nam zbyt wiele. Możemy wywnioskować z niego, że kontynuacja będzie się zdecydowanie różnić od poprzedniej części. Reżyserzy kładą tutaj nacisk na akcję oraz zmagania bohaterów ze złem. Podczas gdy w Krainie Lodu przeważały wątki radosne, a momentami nawet wzruszające. Po obejrzeniu zapowiedzi nasuwa się wiele pytań. Kim jest tajemnicza dziewczyna w jesiennej aurze? I czy rodzice sióstr jednak żyją? Wciąż powstają kolejne teorie dotyczące Krainy Lodu 2. Czy w tej odsłonie również miłość sióstr pokona niesprzyjający Elsie los? Tego dowiemy się już w listopadzie 2019 roku!

podziel się0

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa