Jumanji: Następny poziom

beatta1982_n63kgy0v5 listopada, 2019

Jumanji: Następny poziom

“Jumanji: Następny poziom” to kontynuacja superprodukcji z 2017 roku. W sieci zadebiutował właśnie pełny zwiastun filmu. Co zobaczymy w nowej odsłonie?

W rolach głównych wystąpią Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan i Nick Jonas. W tej części znani bohaterowie powrócą do świata Jumanji, by uratować przyjaciela, któremu nie udało się opuścić gry. Sytuacja wymknie się jednak spod kontroli i ekipa znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W nowej odsłonie wystąpią również Danny DeVito, Danny Glover i Awkafina.

‘Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w ‘Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata? [opis dystrybutora kino]

Zaledwie dwa lata po Przygodzie w dżungli czeka nas kolejna okazja, by zobaczyć jak z najróżniejszymi trudnościami na swojej drodze radzą sobie Spencer, Fridge, Bethany i Martha grani odpowiednio przez Dwayne’a Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka i Karen Gillan (no, tym razem może niekoniecznie…). Na ostatniej prostej do kin znajduje się film Jumanji: Następny poziom, który przeniesie akcję poza dżunglę i będzie nawet bardziej zwariowany niż jego poprzednik.

Obraz zaczyna się w momencie, w którym Spencer (Alex Wolff) postanawia naprawić grę Jumanji, którą bohaterowie zniszczyli pod koniec poprzedniego obrazu. Coś jednak idzie nie tak i chłopak zostaje ponownie wessany do gry. Trójka przyjaciół postanawia mu pomóc, ale coś znów się nie udaje i przypadkiem do świata „Jumanji” wkradają się także starsi panowie, którzy akurat znajdują się w domu.

Efekty pracy zobaczymy jeszcze w tym roku, gdyż premiera filmu przewidziana jest na okres przedświąteczny (w Polsce film zadebiutuje natomiast 27 grudnia).

podziel się0

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa