Salma w krainie dusz

beatta1982_n63kgy0v29 października, 2019

Salma w krainie dusz

W meksykańskim mieście Santa Clara mieszka Salma, 16-letnia sierota, która nigdy nie spotkała biologicznych rodziców. Jedyną historią, którą opowiadała jej przez całe życie, jest to, że ją porzucili. Salma większość swojego życia poświęciła na szukanie wskazówek dotyczących tożsamości rodziców i ich miejsca pobytu bez powodzenia, dopóki nie odkryła specjalnej książki, która jest pełna opowieści o Santa Clara i historii ich ludzi. Dzięki tej nowej specjalnej książce Salma wyrusza w przygodę ze swoimi dwoma odważnymi i porywającymi przybranymi braćmi, Jorge i Pedro, aby znaleźć brakujące powiązania z dziedzictwem swojej rodziny w nadziei, że w końcu uda im się spotkać z dawno zaginionymi rodzicami.

“Salma w krainie dusz”

to animacja produkcji meksykańskiej, której reżyserem jest Carlos Gutiérrez Medrano. W polskiej obsadzie dubbingowej reżyserowanej przez Macieja Kosmalę znalazły się takie nazwiska jak Tomasz Kot, Julia Wieniawa, Krzysztof Grabowski i Tomasz Jawor.

Julia Wieniawa na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformowała swoich fanów, że już za niedługo zobaczymy, a raczej usłyszymy ją wraz z Tomaszem Kotem w bajce, która pojawi się na ekranach kin! „Salma w krainie dusz” Wieniawa i Kot we wspólnym projekcie!

Halloween zbliża się wielkimi krokami i bez wątpienia jest to idealny czas, aby wybrać się do kina na „Salmę w krainie dusz”. Jest to animacja pełna wzruszeń, opowiadająca o przyjaźni i spełnianiu najskrytszych marzeń. W bajce Wieniawa i Kot użyczyli swoich głosów dla głównych postaci, co jest na pewno wielkim wyzwaniem. Jest to Meksykańska produkcja, której reżyserem jest Carlos Gutiérrez Medrano. Poza Julią i Tomaszem swoich głosów w tej produkcji udzielili Krzysztof Grabowski czy Tomasz Jawor.

podziel się0

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa