Magicy

Magicy

Dec. 16, 2015
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 10
8.7 12 Głosów

INFORMACJA

   

Proszę pamiętać ze reklamy w Odtwarzaczu video nie należą do CDA-TV.PL nie mamy wpływu na wyskakujące reklamy

Seasons and episodes

2sezon 2 Jan. 25, 2017
9
3sezon 3 Jan. 10, 2018
8
4sezon 4 Jan. 23, 2019
5sezon 5 Jan. 15, 2020

Creator

obsada

Jason Ralph isQuentin Coldwater
Quentin Coldwater
Arjun Gupta isWilliam "
William "
Stella Maeve isJulia Wicker
Julia Wicker
Jade Tailor isKady Orloff-Diaz
Kady Orloff-Diaz
Hale Appleman isEliot Waugh
Eliot Waugh
Summer Bishil isMargo Hanson
Margo Hanson
Trevor Einhorn isJosh Hoberman
Josh Hoberman
Rick Worthy isDean Fogg
Dean Fogg

Streszczenie

Utalentowany młodzieniec, Quentin Coldwater, zostaje przyjęty do tajnej szkoły magii w Nowym Jorku. Jego przyjaciółkę Julię spotyka odmowa, lecz dziewczyna nie zamierza rezygnować z nauki.
Brakebills University to tajna instytucja specjalizująca się w magii. Tam, pośród niekonwencjonalnej edukacji w rzucaniu czarów, grupa dwudziestu kilku przyjaciół wkrótce odkrywa, że ​​magiczny świat fantasy, o którym czytają jako dzieci, jest zbyt realny – i stanowi poważne zagrożenie dla ludzkości.

Premiera pierwszego sezonu The Magicians 16 grudnia 2015 r.

Quentin Coldwater przybywa na Brakebills University, szkołę poświęconą szkoleniu magów. Tam wraz z innymi uczniami Alice, Penny, Margo i Eliotem doskonalą swoje umiejętności, testują ich zapał i tworzą nowe (i często problematyczne) relacje,
a wszystko to w obliczu niebezpiecznego i śmiertelnego zagrożenia ze strony magicznego świata. Tymczasem przyjaciółka Quentin, Julia – odrzucona z Brakebills – sama poszukuje magii ciemną, często niebezpieczną ścieżką.

Premiera drugiego sezonu The Magicians 25 stycznia 2017 r.

Magia umiera. Gdy nasze postacie zostaną przetransportowane do magicznego królestwa Fillory – i nazwane Królami i Królowymi ziemi, aby uruchomić – czy mogą uratować magię? Aha, i wciąż istnieje Bestia, z którą trzeba sobie poradzić, nie zapomnij. Tymczasem Julia nie może
zakazała zemsty na złym Bogu, który ją zaatakował.

Premiera trzeciego sezonu The Magicians 10 stycznia 2018 r.

Magia przeminęła. Penny ma wyrok śmierci, Alice jest ścigana, a rodzina królewska Fillorian jest zagrożona. Pomimo tych i innych bardziej osobistych obaw,
utrata magii zmusza wszystkich do „zunifikowanej misji”, która zabierze ich na różne światy i na pełne morze w celu przywrócenia magii.

Premiera 4 sezonu The Magicians 23 stycznia 2019 r.

Sezon 4 rozpoczyna się bezpośrednio po klifie, w którym misja polegająca na przywróceniu magii zakończyła się sukcesem, ale teraz jest ściśle reglamentowana między bibliotekarzami z Neitherworld. Również,
Dean Fogg z powodzeniem uratował życie swoim dawnym studentom magii Brakebills za pomocą zaklęcia, które działa jak program ochrony świadków. Chociaż nie dotyczy to Alice, jest w celi, podczas gdy Quentin, Julia, Kady, Margo, Penny i Josh otrzymali nową tożsamość na Ziemi, ale zapomnieli również o swoich prawdziwych.
Z tego, co wiedzą, są ich alter ego – nawet facet znany jako DJ Hansel. Takie ekstremalne środki były konieczne, aby chronić ich przed bezlitosnym, zmieniającym kształt stworzeniem znanym tylko jako Potwór, który chce zemsty za próbę życia.

Magicy
Magicy
Magicy
Magicy
Magicy
Magicy
Magicy
Magicy
Magicy
Magicy
tytuł oryginalny The Magicians
First air date Dec. 16, 2015
Data Apr. 17, 2019
Sezony 4
Odcinki 52
Duration 45m
podziel się2

Podobne tytuły

Requiem
Agenci NCIS
Room 104
M – Eine Stadt sucht einen Mörder
Close to the Enemy
Project Blue Book
Korona królów
Cudotwórcy
Hierro
Dollar
Godziny grozy / No Easy Days
Vikingane

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa