Niepokorni

Niepokorni

Jan. 09, 2011
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
9.8 8 Głosów

Seasons and episodes

8sezon 8 Nov. 05, 2017
10
9sezon 9 Sep. 09, 2018
10sezon 10 Nov. 10, 2019

Creator

obsada

William H. Macy isFrank Gallagher
Frank Gallagher
Emmy Rossum isFiona Gallagher
Fiona Gallagher
Emma Kenney isDebbie Gallagher
Debbie Gallagher
Cameron Monaghan isIan Gallagher
Ian Gallagher
Shanola Hampton isVeronica Fisher
Veronica Fisher
Ethan Cutkosky isCarl Gallagher
Carl Gallagher

Streszczenie

Niepokorni
Serial przedstawia losy dysfunkcyjnej rodziny Franka Gallaghera, samotnego ojca szóstki dzieci. Podczas gdy on większość czasu spędza na piciu, dzieci uczą się zajmować same sobą. Producenci Shameless chcieli odróżnić serial od innych produkcji o amerykańskiej klasie robotniczej poprzez uwypuklenie tego, jak alkoholizm Franka wpływa na rodzinę. Twórca oryginału, Paul Abbott, stwierdził: „To nie jest Na imię mi Earl czy Roseanne. W tym serialu jest znacznie więcej ubóstwa”. Początkowo showrunner John Wells walczył o to, żeby akcja osadzona była w parku przyczep

Sezon 1 2011 | 12 odcinków
Premiera pierwszego sezonu Shameless miała miejsce 9 stycznia 2011 r.
Frank zaginął i pojawia się w Toronto, bezskutecznie stara się zaakceptować trzeźwość i nagina prawo, by chronić swoje kontrole niepełnosprawności. Fiona zakochuje się w Steve, przystojnym graczu z ładnym samochodem, grubym portfelem i wielką tajemnicą. Ian obejmuje swoją seksualność,
ku niezadowoleniu jego bystrego brata Lipa. Debbie posuwa się za daleko na przyjęciu urodzinowym dziecka. Monica pojawia się z ogłoszeniem o małym Liamie.

Sezon 2 2012 | 12 odcinków
Premiera drugiego sezonu Shameless miała miejsce 8 stycznia 2012 r.
Frank i Monica ponownie rozpalają swoje
destrukcyjny związek po tym, jak matka Franka wraca z więzienia, by siać spustoszenie. Fiona jest zaskoczona, gdy Steve wraca z Rio z niespodzianką. Warga wprowadza duże zmiany w przygotowaniach do przybycia dziecka jego i Karen. Karen i Sheila ścierają się z nowym mężem Karen, Jody, dobrodusznym, ale dziwnym facetem, którego poznała w Anonimowym Seksuoliku.
Ian próbuje dostać się do West Point. Debbie przygotowuje się na początek dojrzewania. Kev i Veronica zastanawiają się nad założeniem rodziny.

Sezon 3 2013 | 12 odcinków
Premiera trzeciego sezonu Shameless miała miejsce 13 stycznia 2013 r.
W trzecim sezonie każdy członek rodziny Gallagher szuka indywidualnej wersji „American Dream”.
”Jimmy przeprowadził się do domu Gallagher, a Fiona zaczyna zdawać sobie sprawę, że długoterminowy związek nie jest tak satysfakcjonujący, jak się spodziewała… a jej GED doprowadzi ją tylko do tej pory. Tymczasem Frank pojawia się ponownie na południe od granicy, nie mając pojęcia, jak się tam dostał.

Sezon 4 2014 | 12 odcinków
Premiera 4 sezonu Shameless miała miejsce 12 stycznia 2014 r
Zwariowani Gallaghers wrócili. Mają nowe problemy. Lip poszła na studia. Życie Fiony stopniowo się poprawia. Ma stabilną pracę. Cała rodzina czeka na wieści o zdrowiu Franka. Czy Gallaghers mogą wreszcie zrealizować amerykański sen klasy średniej? To nie jest przyjęcie na herbatę.

Sezon 5 2015 | 12 odcinków
Premiera sezonu 5 Shameless miała miejsce 11 stycznia 2015 r.
W piątym sezonie Gallaghers zajmuje się zarówno pozytywną, jak i negatywną stroną osobistej i miejskiej odnowy. Gdy ich sąsiedztwo zaczyna zmierzać w kierunku gentryfikacji, klan Gallagher zaczyna pogodzić się z chaotyczną przeszłością w nadziei na zbudowanie lepszej przyszłości.

Sezon 6 2016 | 12 odcinków
Premiera sezonu 6 Shameless miała miejsce 10 stycznia 2016 r.
Sezon szósty rozpoczyna się kilka miesięcy po finale ubiegłego sezonu, gdy Gallaghers przygotowują się do kolejnej długiej zimy w Chicago. Frank wciąż opłakuje swoją wielką stratę, podczas gdy jego nowo docenione życie przeraża Gallagherów.
W tym sezonie widać nie tylko arktyczne wiatry jeziora Michigan, które wieją przez Southside. Carl już nie ma. Podczas gdy Fiona walczy z wciąż niestabilnym Ianem, by wziąć jego leki, ona ma także kolejną sytuację, gdy Debbie staje przed nowym dramatem dla niemowląt.

Sezon 7 2016 | 12 odcinków
Premiera 7 sezonu Shameless miała miejsce 2 października 2016 r
Gallaghers zawsze szli, ale w siódmym sezonie niektórzy z nich w końcu podnieśli nogę, z większymi zmianami niż rzeka Chicago. Kiedy Frank budzi się ze śpiączki, aby dowiedzieć się, że jego bliscy wrzucili go do rzeki, ogłasza wojnę – Gallagher kontra Gallagher. Ale Fiona jest zbyt zajęta ulepszaniem swojego życia, aby martwić się życiem Franka.
Gallagher Golden Boy Lip kończy swój czas na odwyku i wyłania się z nowym spojrzeniem na alkoholizm i jego przyszłość, podczas gdy niegdyś niestabilny Ian rozwija się teraz jako EMT i w komfortowych relacjach. Debbie wciąż zastanawia się, jak być dobrą mamą dla młodej Franny, podczas gdy Carl musi podjąć poważne decyzje, gdy wchodzi w wiek męski.

Sezon 8 2017 | 12 odcinków
Premiera 8 sezonu Shameless miała miejsce 5 listopada 2017 r.
W sezonie 8 Gallaghers są w końcu na fali wzrostu! Frank stara się zostać członkiem społeczności, Fiona odnosi sukcesy jako właściciel, Lip stara się pozostać trzeźwa, Ian podejmuje sprawę, a Debbie próbuje żyć jako samotna mama.
Sezon 9 2018 | 14 odcinków
Premiera sezonu 9 Shameless miała miejsce 9 września 2018 r.

W sezonie 9 zapał polityczny uderza w South Side, a Gallaghers biorą sprawiedliwość w swoje ręce. Frank widzi możliwości finansowe w kampanii, a Fiona próbuje wykorzystać sukces swojego apartamentowca.

Sezon 10 2019 | 8 odcinków
Premiera 10 sezonu Shameless 10 listopada 2019 r.
Sezon dziesiąty zaczyna się sześć miesięcy po ostatnim sezonie: Frank wykorzystuje kontuzję nogi, by zebrać jak najwięcej leków na receptę, a jego wyczyny prowadzą go do starego przyjaciela. Debbie rządzi domem Gallagherów żelazną pięścią. Lip porusza się po swoim związku z Tami.
I Gallavich powraca, gdy Ian i Mickey ponownie rozpalają związek w więzieniu jako współwięźniowie i kochankowie.

Niepokorni
Niepokorni
Niepokorni
Niepokorni
Niepokorni
Niepokorni
Niepokorni
Niepokorni
Niepokorni
Niepokorni
tytuł oryginalny Shameless
First air date Jan. 09, 2011
Data Dec. 31, 2017
Sezony 8
Odcinki 109
Duration 60,55m
podziel się3

Podobne tytuły

Meleklerin Aşkı
Perpetual Grace LTD
Wentworth
Katy Keene
Kidding
The Son
La Mante
Mystery Road
Bedrag
Labyrint
Ad Vitam
Queen Sono

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa