Teoria wielkiego podrywu

Teoria wielkiego podrywu

Sep. 24, 2007
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 10
9.4 33 Głosów

Seasons and episodes

11sezon 11 Sep. 25, 2017
6.3
12sezon 12 Sep. 24, 2018
10

Creator

obsada

Jim Parsons isSheldon Cooper
Sheldon Cooper
Johnny Galecki isLeonard Hofstadter
Leonard Hofstadter
Simon Helberg isHoward Wolowitz
Howard Wolowitz
Kunal Nayyar isRajesh Koothrappali
Rajesh Koothrappali
Melissa Rauch isBernadette Rostenkowski
Bernadette Rostenkowski
Mayim Bialik isAmy Farrah Fowler
Amy Farrah Fowler

Streszczenie

Bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczyna, postanawiają porzucić dotychczasowy styl życia i poszerzyć horyzonty.

Teoria wielkiego podrywu koncentruje się na pięciu postaciach mieszkających w Pasadenie w Kalifornii: współlokatorzy Leonard Hofstadter i Sheldon Cooper; Penny, kelnerka i początkująca aktorka, która mieszka po drugiej stronie korytarza; oraz równie geekowskich i niezręcznych społecznie przyjaciół i współpracowników Leonarda i Sheldona,
inżynier mechanik Howard Wolowitz i astrofizyk Raj Koothrappali. Geek i inteligencja czterech facetów kontrastuje ze względu na komiczny efekt z umiejętnościami społecznymi Penny i zdrowym rozsądkiem.

Sezon 1 2007 | 17 odcinków
Premiera pierwszego sezonu The Big Bang Theory odbyła się 24 września 2007 roku.
Fizycy uniwersyteccy Leonard i Sheldon wiedzą, czy zastosować całkę, czy różnicę, aby rozwiązać obszar pod krzywą. Ale nie mają pojęcia o dziewczynach. Lub randki. Lub ubrania. Lub imprezy. Lub dobrą zabawę. Lub w zasadzie życie.
Więc kiedy śliczna blondynka o imieniu Penny porusza się w mieszkaniu po drugiej stronie korytarza, chłopaki decydują się na wykształcenie poza klasą. Chłopcy, musicie się wiele nauczyć.

Sezon 2 2008 | 23 odcinki
Premiera drugiego sezonu The Big Bang Theory odbyła się 22 września 2008 roku.
W tym sezonie Leonard ma dziewczynę. Podobnie Sheldon. Howard wjeżdża łazikiem Mars do rowu. Raj woos terminator. Cudowna dziewczyna z sąsiedztwa wpada w czar Age of Conan. I super-mądry,
ueberconfident Leslie Winkler redukuje zwykłych ludzi do bezkręgowych meduz.

Sezon 3 2009 | 23 odcinki
Premiera trzeciego sezonu teorii wielkiego podrywu miała miejsce 21 września 2009 roku.
Światy zderzają się w sezonie 3! Romans z Penny otworzył dla Leonarda duży, szeroki, wspaniały świat romansu. Ale Sheldon lubi świat takim, jakim był, dziękuję. Wszystko to tworzy zwariowany komiczny trójkąt ze sprytnym,
nieświadomy Sheldon i praktyczny, ugruntowany Penny zabawnie walczą o rolę przeciwprostokątnej.

Sezon 4 2010 | 24 odcinki
Premiera sezonu 4 teorii Wielkiego Wybuchu miała miejsce 23 września 2010 roku.
W tym sezonie romantyczny wszechświat gangu Big Bang rozszerza się. Po odbiciu od Penny Leonard wpada w ramiona siostry Raja, Priyi. Sheldon dostaje dziewczynę, a raczej przyjaciela, który jest dziewczyną: Amy,
ponury neurobiolog, który deklaruje się jako najlepsza z Penny. Howard i Bernadette rozgrzewają się. Podobnie jak Raj i Bernadette (przynajmniej w marzeniu Raya Bollywood).

Sezon 5 2011 | 24 odcinki
Premiera piątego sezonu teorii Wielkiego Wybuchu miała miejsce 22 września 2011 roku.
W piątym sezonie związek Penny i Leonarda zostaje wznowiony w pełnym trybie „testów beta”, podczas gdy Sheldon, Howard i Raj odkrywają, że kobieca mistyka jest czymś, czego nie można łatwo obliczyć ani obliczyć.
Gdy Sheldon wprowadza żałosne poprawki do swojej „Umowy o współpracy” ze swoją „przyjaciółką-która-zdarza się-być-dziewczyną” Amy Farrah Fowler, Raj zastanawia się nad aranżowanym małżeństwem, a Howard jest wszechstronny, ponieważ obie są NASA start kosmiczny i wesele dla porywającej Bernadety.

Sezon 6 2012 | 24 odcinki
Premiera 6 sezonu teorii wielkiego podrywu miała miejsce 27 września 2012 r.
Niezależnie od tego, czy na Ziemi, czy nad Ziemią, wesołość jest oburzająco uniwersalna w najpopularniejszej komedii telewizyjnej z czterema myślącymi naprzód, ale społecznie zacofanymi geniuszami.
Mnóstwo zabawnych odkryć: Leonard dowiaduje się, że zazdrość źle wpływa na związek (z Penny), ale nauka jest dobra na uwodzenie (Penny). Howard znajduje życie w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Życie nie jest ucieczką od ziemskich zawirowań między jego mamą i jego nową żoną Bernadette. Raj spotyka kogoś wyjątkowego, który może być dobrym partnerem,
jeśli uda mu się powstrzymać ją przed ucieczką w połowie dnia. A potem jest Sheldon. Dowiaduje się, czego nie powiedzieć po stawianiu czoła zarzutom nękania lub rywalizacji o stanowisko w pracy oraz o tym, jak Dungeons & Dragons mogą być lodołamaczem, którego potrzebuje jego związek z Amy.

Sezon 7 2013 | 24 odcinki
Premiera 7 sezonu teorii wielkiego podrywu miała miejsce 26 września 2013 r.
Leonard powraca ze swojej wyprawy po Morzu Północnym, by przekonać się, że jego związek z Penny wymaga więcej testów beta niż kiedykolwiek wcześniej w laboratorium.
Problemy związane z przywiązaniem Howarda do kobiet w jego życiu, a także społeczny przełom Raja z kobietami generują więcej śmiechu. Bernadette i Amy są wierni mężczyznom w życiu, nawet gdy siedzą w maratonowych grach fabularnych. Sheldon widzi swoją mamę w zupełnie inny sposób, imprezuje z Jamesem Earlem Jonesem,
nawiązuje (swego rodzaju) więź ze swoim idolem profesorem Protonem i dokonuje przełomu naukowego, który załamuje się, zanim będzie można powiedzieć piątek naukowy.

Sezon 8 2014 | 24 odcinki
Premiera 8 sezonu teorii wielkiego podrywu 22 września 2014 r.
Sheldon zostaje uratowany z jego przeszukującej duszy trasy przełajowej (starszej, ale nie mądrzejszej), a to oznacza, że ​​gang The Big Bang Theory jest tutaj, aby szerzyć radość podczas najbardziej uczęszczanego seminarium śmiechu w telewizji.
Zapisz się do programu komiksu, aby obserwować drobną operację Leonarda, która sygnalizuje poważną katastrofę Sheldona, obsesję Howarda na temat związku jego mamy z przyjacielem, który stał się wolnym strzelcem, Stuartem i nieoczekiwanymi wynikami techniki Penny jako przedstawiciela sprzedaży farmaceutycznej. Odkryj sposoby ponownego
stwórz studniówki, na których nie uczęszczasz, lub święta, które nie są szczególnie ukochane i zagraj w nową grę opartą na randkowym życiu Raja. Rozkoszuj się internetowym fanem Fiction autorstwa Amy, patrz, jak Bernadette sprawuje nieokreśloną kontrolę nad delikatnymi sprawami rodzinnymi i, kto wie, możesz spotkać fajnego specjalnego gościa lub dwóch.

Sezon 9 2015 | 24 odcinki
Premiera sezonu 9 teorii wielkiego podrywu miała miejsce 21 września 2015 r.
Nasi dwaj genialni współlokatorzy, Leonard i Sheldon, i ich przyjaciele znów wrócili (mądrzejsi, ale nie mądrzejsi). W zeszłym sezonie Sheldon poszedł szukać duszy (w pociągu,
oczywiście) i był przygotowany na wprowadzenie istotnych zmian do swojej umowy o współpracy z Amy, kiedy wszystko się zmieniło. Tymczasem Leonard wyjechał z Penny do Vegas, aby w końcu związać węzeł w finale sezonu. Howard zostaje sam na sam z Bernadette po nagłym odejściu matki;
podczas gdy Raj nie tylko rozmawia z kobietami – staje się wyłączny z Emily. Wszyscy razem nauczą się, że życie poza laboratorium jest znacznie bardziej skomplikowane, ponieważ miłość i przyjaźń nigdy nie dają przewidywalnych rezultatów!

Sezon 10 2016 | 24 odcinki
Premiera sezonu 10 teorii wielkiego podrywu miała miejsce 19 września 2016 r.
Leonard i Penny odnawiają śluby, tym razem zapraszając przyjaciół i rodzinę na przyjęcie weselne; dowiadują się również, że małżeństwo polega na kompromisie i zastanawiają się, jak się wspierać.
Sheldon i Amy eksperymentują, aby przenieść swój związek na wyższy poziom, a po emocjonalnej walce wprowadzają się razem do starego mieszkania Penny. Howard i Bernadette zdają sobie sprawę, że bycie rodzicem to praca na pełen etat, ale z pomocą przyjaciół udaje im się znaleźć radość z wychowywania dziecka.
Kiedy przyjaciele mówią mu, że jest bardzo rozpieszczony, Raj postanawia przestać brać pieniądze ojca i nauczyć się, jak związać koniec z końcem.

Sezon 11 2017 | 24 odcinki
Premiera 11 sezonu The Big Bang Theory odbyła się 25 września 2017 r.
Po latach dbania tylko o siebie Sheldon stwierdził, że Amy Farrah Fowler jest najbardziej cierpliwą kobietą, jaka kiedykolwiek chodziła po ziemi, i … udało się! Gorączka ślubna trwa w sezonie 11.

Sezon 12 2018 | 24 odcinki
Premiera sezonu 12 teorii wielkiego podrywu miała miejsce 24 września 2018 r.

Teoria wielkiego podrywu
Teoria wielkiego podrywu
Teoria wielkiego podrywu
Teoria wielkiego podrywu
Teoria wielkiego podrywu
Teoria wielkiego podrywu
Teoria wielkiego podrywu
Teoria wielkiego podrywu
Teoria wielkiego podrywu
Teoria wielkiego podrywu
tytuł oryginalny The Big Bang Theory
First air date Sep. 24, 2007
Data May. 16, 2019
Sezony 12
Odcinki 279
Duration 22m
podziel się8

Podobne tytuły

Good Trouble
Jinn
Trzynaście powodów / 13 Reasons Why
Kevin Hart: Don’t F**k This Up
Koroner
The Enemy Within
Maximilian – Das Spiel von Macht und Liebe
Wampiry: Dziedzictwo
Chambers
Derry Girls
Young Sheldon
The Brave

(1) comment

  • Teorertyk24 kwietnia, 2018Odpowiedz

    Oglądam od samego początku i dalej będę mega serial ubaw po pachy 😉

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa